Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1742143
10148
321
Markó Lajos (1882-?): Dante-illusztráció, rézkarc, papír, jelzett, 20×15 cm 1742140
10149
321
Markó Lajos (1882-?): Dante-illusztráció, rézkarc, papír, jelzett, 20×15 cm 1750588
10150
321
Frans Masereel (1889-1972): Kiváncsi csontváz. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 34×24 cm
1760218
10151
321
Frans Masereel (1889-1972): 10 db fametszet, papír, jelzettek a metszeten, 16x11 cm 1759811
10152
321
Maticska jelzéssel: Pihenő tehenek. Pasztell, papír, keretben, 21×27 cm
1636937
10153
321
1778942
10154
321
Márffy jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 36×45 cm
1763901
10155
321
Márffy jelzéssel: Fenyőerdő. Olaj, farost, keretben, 50×70 cm
1763915
10156
321
Márffy jelzéssel: Férfi portré. Olaj,karton, üvegezett keretben, 48×68 cm
1780478
10157
321
Márffy Ödön (1878-1959): Gyilkosság. Litográfia, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 20×18 cm 1744440
10158
321
1742156
10159
321
6500
Máthé jelzéssel: Székely falu, akvarell, papír, 35×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF