Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 334

Szász jelzéssel: Asszony. Tus, papír, 18×8 cm
10245.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szász jelzéssel: Arckép, filc, papír, paszpartuban, 20,5×14 cm
10246.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Szász jelzéssel: Arckép, tus-filc, papír, üvegezett fa keretben, 17,5×12,5 cm
10247.

Rufpreis:
1 200 HUF
19

Szász Endre (1926-2003): 2 db rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 16×9,5 cm
10248.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Szász Endre (1926-2003): Pilota. Tus, papír, jelzett (Sz.E), üvegezett keretben, 27×17 cm
10249.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Sz. B. jelzéssel: Síelők 1955 karácsonyán, pasztell, papír, paszpartuban, 15×21 cm
10250.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Szebényi Ágnes (?- ): Reggel, akvatinta, papír, jelzett, számozott (2/50), 18×19,5 cm
10251.

Rufpreis:
800 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Hárman. Olaj, karton, jelzett, keretben, 50×90 cm.
10252.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10253.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10254.

Rufpreis:
12 000 HUF

T. Tamás Árpád (?- ): Fej, hidegtű, papír, jelzett, 28×21 cm
10255.

Rufpreis:
2 000 HUF

Török Endre (1926-1980): Nagymaros. Színes linó, papír, jelzett, foltos, kis szakadással, 36×29 cm
10256.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF