Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1731547
10245
321
Szász jelzéssel: Asszony. Tus, papír, 18×8 cm
1780548
10246
321
Szász jelzéssel: Arckép, filc, papír, paszpartuban, 20,5×14 cm 1780528
10247
321
Szász jelzéssel: Arckép, tus-filc, papír, üvegezett fa keretben, 17,5×12,5 cm 1760197
10248
321
7500
Szász Endre (1926-2003): 2 db rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 16×9,5 cm
1777688
10249
321
Szász Endre (1926-2003): Pilota. Tus, papír, jelzett (Sz.E), üvegezett keretben, 27×17 cm
1780539
10250
321
Sz. B. jelzéssel: Síelők 1955 karácsonyán, pasztell, papír, paszpartuban, 15×21 cm 1717215
10251
321
Szebényi Ágnes (?- ): Reggel, akvatinta, papír, jelzett, számozott (2/50), 18×19,5 cm
1640876
10252
321
Szeift Béla (1944-2012): Hárman. Olaj, karton, jelzett, keretben, 50×90 cm. 1780467
10253
321
554610
10254
321
1760293
10255
321
T. Tamás Árpád (?- ): Fej, hidegtű, papír, jelzett, 28×21 cm
1764440
10256
321
2200
Török Endre (1926-1980): Nagymaros. Színes linó, papír, jelzett, foltos, kis szakadással, 36×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF