Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 334

10269.

Rufpreis:
10 000 HUF

Wiettinghoff Evald (1826-1882): Mózes 1866. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, kis szakadásokkal, 55×37 cm
10270.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Würtz Ádám László (1957-): Gépvilág. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm
10271.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Szajoli országút, színezett rézkarc, papír, jelzett, 23×30 cm
10272.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zé Kovács József (1951-): Orrszarvú és madárka. Rézkarc, papír, jelzett, 6,5×6,5 cm
10273.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zibor jelzéssel: Kislány a cicával. Olaj, vászon, sérült keretben, 70×55 cm
10274.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zombor jelzéssel: Székelykapu. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 16×22 cm
10275.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

4 db szocreál fametszet, közte Marostordai Anna is, fametszet, papír, részben jelzett, különböző méretben
10276.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vegyes grafika tétel, 5 db: többségük jelzett, vegyes technika, néhányon kis szakadás, 15x13 és 30,5x21,5 cm közti méretben
10277.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet, rézkarc, papír, kicsit vetemedett, 20×28,5 cm
10278.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10279.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel: Korsós női akt, tempera, karton, paszpartuban, 24×32 cm
10280.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF