Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1726536
10269
321
1776925
10270
321
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Mózes 1866. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, kis szakadásokkal, 55×37 cm
1776365
10271
321
Würtz Ádám László (1957-): Gépvilág. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm
1689419
10272
321
Zádor István (1882-1963): Szajoli országút, színezett rézkarc, papír, jelzett, 23×30 cm 1777786
10273
321
Zé Kovács József (1951-): Orrszarvú és madárka. Rézkarc, papír, jelzett, 6,5×6,5 cm
1775275
10274
321
40000
Zibor jelzéssel: Kislány a cicával. Olaj, vászon, sérült keretben, 70×55 cm
1777838
10275
321
15000
Zombor jelzéssel: Székelykapu. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 16×22 cm 1760273
10276
321
4 db szocreál fametszet, közte Marostordai Anna is, fametszet, papír, részben jelzett, különböző méretben 1713044
10277
321
Vegyes grafika tétel, 5 db: többségük jelzett, vegyes technika, néhányon kis szakadás, 15x13 és 30,5x21,5 cm közti méretben
1775630
10278
321
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet, rézkarc, papír, kicsit vetemedett, 20×28,5 cm
1775948
10279
321
1780581
10280
321
Olvashatatlan jelzéssel: Korsós női akt, tempera, karton, paszpartuban, 24×32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF