Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1678432
10318
321
65000
Jelzés nélkül: Bieder kislány portré cca 1850. Olaj, vászon, antik keretben, 47×35 cm
1671702
10319
321
65000
Jelzés nélkül: Bieder kislány portré cca 1850. Olaj, vászon, sérült keretben, 47×35 cm
1686130
10320
321
65000
Jelzés nélkül: Bieder fiú portré cca 1850. Olaj, vászon, antik keretben, 47×35 cm
1632975
10321
321
Jelzés nélkül: Neon cica. Olaj, karton, keretben, 58×39 cm 1633024
10322
321
Jelzés nélkül: Ágyúzó munkások. Olaj, vászon (sérült), keretben, 25×33 cm
1775907
10323
321
22000
Jelzés nélkül: Kompozíció. Pixelek II. Olaj, farost, 76×61 cm
1775904
10324
321
22000
Jelzés nélkül: Kompozíció. Pixelek I. Olaj, farost, 76×61 cm
1776715
10325
321
1775714
10326
321
Jelzés nélkül: Távolkeleti táj, plasztikus olajkép,fa keretben, apró sérüléssel, 35x25 cm
1775703
10327
321
Jelzés nélkül: Távolkeleti táj, plasztikus olajkép, festéklepattanásokkal, sérült fa keretben, 35x25 cm
1780603
10328
321
Jelzés nélkül: Kőérberek. Olaj, karton, keretben, 21×25 cm
1625746
10329
321
Jelzés nélkül: Japán pár színházban. Olaj, vászon. / Japanese couple in theater. Oil on canvas. 85x70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF