Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 334

Scheiber jelzéssel: Imádkozó. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 41×26 cm
10221.

Rufpreis:
6 000 HUF

Scheiber jelzéssel: Bárban. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 34×25 cm
10222.

Rufpreis:
6 000 HUF

Scheiber jelzéssel: Erdei tavacska nyáron, olaj, fa, üvegezett fa keretben, 22,5×28,5 cm
10223.

Rufpreis:
5 000 HUF

Scheiber jelzéssel: Pöttyös ruhás lány. Pasztell, papír, 40×25 cm
10224.

Rufpreis:
12 000 HUF
10

Schéner jelzéssel: Álom fa.Tempera, papír, üvegezett keretben, 25×21 cm
10225.

Rufpreis:
5 000 HUF

Schéner Mihály (1923-2009): Gabikának, tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28,5×18,5 cm
10226.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Wilhelm Schocken: Totenwache - Siratás, litográfia, papír, jelzett a litográfián, 30×25,5 cm
10227.

Rufpreis:
800 HUF

Scholler Rezső (1882-?): Jáki templom. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×18 cm
10228.

Rufpreis:
10 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa, színes linó, papír, jelzett, számozott (85/100), 39×30 cm
10229.

Rufpreis:
2 800 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Napos táj, olaj, farost, hátulján jelzett, 42×44 cm
10230.

Rufpreis:
6 000 HUF

10231.

Rufpreis:
6 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Táj fákkal, olaj, papír, jelzett, 49×43 cm
10232.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF