Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1778753
10221
321
Scheiber jelzéssel: Imádkozó. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 41×26 cm 1778750
10222
321
Scheiber jelzéssel: Bárban. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 34×25 cm 1111934
10223
321
Scheiber jelzéssel: Erdei tavacska nyáron, olaj, fa, üvegezett fa keretben, 22,5×28,5 cm 1771189
10224
321
Scheiber jelzéssel: Pöttyös ruhás lány. Pasztell, papír, 40×25 cm 1748420
10225
321
Schéner jelzéssel: Álom fa.Tempera, papír, üvegezett keretben, 25×21 cm 1758525
10226
321
Schéner Mihály (1923-2009): Gabikának, tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28,5×18,5 cm 1740221
10227
321
Wilhelm Schocken: Totenwache - Siratás, litográfia, papír, jelzett a litográfián, 30×25,5 cm
1634756
10228
321
Scholler Rezső (1882-?): Jáki templom. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×18 cm
1775789
10229
321
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa, színes linó, papír, jelzett, számozott (85/100), 39×30 cm
1732035
10230
321
Somlai Vilma (1938-2007): Napos táj, olaj, farost, hátulján jelzett, 42×44 cm
1663847
10231
321
1726539
10232
321
Somlai Vilma (1938-2007): Táj fákkal, olaj, papír, jelzett, 49×43 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF