Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 334

10233.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Spányi jelzéssel: Patak. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 15×21 cm
10234.

Rufpreis:
3 000 HUF

10235.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Gy. Szabó Béla (1905-1985): Tájak, 3 db fametszet, papír, jelzettek a dúcon, 35,5×23,5 cm
10236.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gy. Szabó Béla (1905-1985): Vízparton, 2 db fametszet, papír, jelzettek a dúcon, különböző méretben
10237.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szabó Ferenc (?-?): Daylight System I-II., 2 db színezett rézkarc, papír, jelzett, 21×29 cm
10238.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szabó László (1943-1993): Virágcsokor, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 44×31,5 cm
10239.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szabó Vladimir (1905-1991): Háború, rézkarc, papír, jelzett, 31×29 cm
10240.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Szalay jelzéssel: Női fej. Tus, papír, üvegezett keretben, 30×20 cm
10241.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szalay jelzéssel: Női portré. Tus, papír, 24×21 cm
10242.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szántó jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, 29×25 cm
10243.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szántó jelzéssel: Krumplipucoló. Olaj, vászon, sérült (lyukas),  sérült keretben, 60×40 cm
10244.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF