Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1629268
10233
321
14000
Somogyi István (1897-1971): Dombos táj. Olaj, vászon (sérült), jelzett, 50×60 cm 1566111
10234
321
Spányi jelzéssel: Patak. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 15×21 cm
1755808
10235
321
28000
1758479
10236
321
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Tájak, 3 db fametszet, papír, jelzettek a dúcon, 35,5×23,5 cm
1775621
10237
321
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Vízparton, 2 db fametszet, papír, jelzettek a dúcon, különböző méretben
1775710
10238
321
Szabó Ferenc (?-?): Daylight System I-II., 2 db színezett rézkarc, papír, jelzett, 21×29 cm
1775800
10239
321
Szabó László (1943-1993): Virágcsokor, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 44×31,5 cm
1780388
10240
321
13000
Szabó Vladimir (1905-1991): Háború, rézkarc, papír, jelzett, 31×29 cm
1740065
10241
321
Szalay jelzéssel: Női fej. Tus, papír, üvegezett keretben, 30×20 cm
1748354
10242
321
Szalay jelzéssel: Női portré. Tus, papír, 24×21 cm
1764078
10243
321
Szántó jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, 29×25 cm
1775282
10244
321
Szántó jelzéssel: Krumplipucoló. Olaj, vászon, sérült (lyukas), sérült keretben, 60×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF