Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 334

Olvashatatlan jelzéssel: Toronyházikó. Rézkarc, papír, 27×10 cm
10281.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kutya portré. Rézkarc, papír, 20×14 cm
10282.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Tólly. Szitanyomat, papír, 40×57 cm
10283.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Sárkányölő. Tus, papír, 43×30 cm
10284.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Úton, Sopron - Budapest, karikatúra, tus, papír, 20x30 cm.
10285.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kötögetés, karikatúra, tus, papír, 30x20 cm.
10286.

Rufpreis:
1 000 HUF

Asszony portré, rézkarc lemez, fatáblára erősítve, olvashatatlan jelzéssel, 25×17 cm
10287.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Ferenc József a lovon. Olaj, falemez, keretben, 12×18 cm
10288.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Olvashatatlan jelzéssel: Pipacsos csendélet. Olaj, vászon, sérült,  keretben, 60×80 cm
10289.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel: Gyergyószentmiklós. Linó, papír, üvegezett keretben, 15×12 cm
10290.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Olvashatatlan jelzéssel: Sopron. Rézkarc, papír, szakadással, felcsavarva, 34×26 cm
10291.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Bremen Stadttheater am Wall. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×26,5 cm
10292.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF