Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1744561
10281
321
Olvashatatlan jelzéssel: Toronyházikó. Rézkarc, papír, 27×10 cm
1744601
10282
321
Olvashatatlan jelzéssel: Kutya portré. Rézkarc, papír, 20×14 cm
1744313
10283
321
Olvashatatlan jelzéssel: Tólly. Szitanyomat, papír, 40×57 cm
1716480
10284
321
Olvashatatlan jelzéssel: Sárkányölő. Tus, papír, 43×30 cm
1727129
10285
321
Olvashatatlan jelzéssel: Úton, Sopron - Budapest, karikatúra, tus, papír, 20x30 cm. 1727133
10286
321
Olvashatatlan jelzéssel: Kötögetés, karikatúra, tus, papír, 30x20 cm. 1729333
10287
321
Asszony portré, rézkarc lemez, fatáblára erősítve, olvashatatlan jelzéssel, 25×17 cm
1632988
10288
321
34000
Olvashatatlan jelzéssel: Ferenc József a lovon. Olaj, falemez, keretben, 12×18 cm 1775414
10289
321
Olvashatatlan jelzéssel: Pipacsos csendélet. Olaj, vászon, sérült, keretben, 60×80 cm
1781546
10290
321
Olvashatatlan jelzéssel: Gyergyószentmiklós. Linó, papír, üvegezett keretben, 15×12 cm
1780540
10291
321
Olvashatatlan jelzéssel: Sopron. Rézkarc, papír, szakadással, felcsavarva, 34×26 cm 1729409
10292
321
Olvashatatlan jelzéssel: Bremen Stadttheater am Wall. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×26,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF