Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 334

Czigány jelzéssel:Női portré. Szén, papír, 61×42 cm
10036.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csapó Jenő (1875-1954): Fürdőző aktok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15,5×18 cm
10037.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Csáki jelzéssel: Éjszakai villamos. Pasztell papír, sérült, 16×17 cm
10038.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csisztu Mihály (1933-2008): Pécs, rézkarc, papír, jelzett, számozott (99/100), 30×40 cm
10039.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dallos Hanna (1907-1944): 3 db fametszet, papír, jelzett a dúcon, különböző méretben
10040.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dallos Hanna (1907-1944): Ima, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 37×28 cm
10041.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dani Boglárka (?- ): Öreg néni őzikéje, repesztés, papír, jelzett, 28×15,5 cm
10042.

Rufpreis:
2 000 HUF

Deim Pál (1932- ): Visegrád, rézkarc, papír, jelzett, restaurált, 29×39,5 cm
10043.

Rufpreis:
5 000 HUF

Derkovits jelzéssel: Meditáló női portré. Szén, papír, apró szakadással, 61×42 cm
10044.

Rufpreis:
3 000 HUF

Egry jelzéssel: Vitorlás. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 26×39 cm
10047.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Elekfy Jenő (1895-1968): Lovasszekér az erdei úton. Színezett rézkarc, karton, foltos, jelzett, 29×21  cm
10048.

Rufpreis:
2 400 HUF

Elekfy Jenő (1895-1968): Hídnál. Színezett rézkarc, papír, foltos, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm
10049.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF