Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1760184
10036
321
Czigány jelzéssel:Női portré. Szén, papír, 61×42 cm
1776162
10037
321
Csapó Jenő (1875-1954): Fürdőző aktok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15,5×18 cm
1779805
10038
321
Csáki jelzéssel: Éjszakai villamos. Pasztell papír, sérült, 16×17 cm
1780439
10039
321
Csisztu Mihály (1933-2008): Pécs, rézkarc, papír, jelzett, számozott (99/100), 30×40 cm
1760284
10040
321
Dallos Hanna (1907-1944): 3 db fametszet, papír, jelzett a dúcon, különböző méretben
1775694
10041
321
Dallos Hanna (1907-1944): Ima, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 37×28 cm
1760251
10042
321
Dani Boglárka (?- ): Öreg néni őzikéje, repesztés, papír, jelzett, 28×15,5 cm
1658582
10043
321
Deim Pál (1932- ): Visegrád, rézkarc, papír, jelzett, restaurált, 29×39,5 cm
1760176
10044
321
Derkovits jelzéssel: Meditáló női portré. Szén, papír, apró szakadással, 61×42 cm
1759490
10047
321
Egry jelzéssel: Vitorlás. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 26×39 cm
1725152
10048
321
Elekfy Jenő (1895-1968): Lovasszekér az erdei úton. Színezett rézkarc, karton, foltos, jelzett, 29×21 cm
1777821
10049
321
Elekfy Jenő (1895-1968): Hídnál. Színezett rézkarc, papír, foltos, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF