Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 364
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1648492
15867
310
Szabó Dezső: Napló és elbeszélések. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói papírkötésben, viseltes állapotban.
1638023
15868
310
1229907
15869
310
1229919
15870
310
1229902
15871
310
1673700
15872
310
1655135
15873
310
Parlament. Makettkivágó. Bp., é.n., Lapkiadó Vállalat. Papírkötésben, kissé kopottas borítóval. 1617910
15874
310
Vegyes régi ponyvaregény tétel: Milliók Könyve, Vasárnapi Regények, Színes Regénytár Királyhegyi Pál, Mikes György, Anny Wothe, Lola Stein, stb., 12 db, vegyes állapotban
1594968
15875
310
2 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Farkas Imre: Vissza napkeletre, Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben. Kosáryné Réz Ilona: Nyafka. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült, hiányzó gerinccel.
1659068
15876
310
Fémes F. László: Ilja és egyéb írások. Nagyvárad, 1914, Nagyvárad Nyomda- és Újságvállalata. A szerző dedikációjával. Elváló, kissé kopott papírkötésben.
1659089
15877
310
Benes Klára: Picu a vurstliban. Bp., é. n., Athenaeum. Félvászon kötésben, jó állapotban. 1618853
15878
310
Blaskó Mária: Szívecske. Márton Lajos rajzaival. Bp.,é.n., Szent István-Társulat. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF