Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

Szabó Dezső: Napló és elbeszélések. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói papírkötésben, viseltes állapotban.
15867.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15868.

Rufpreis:
800 HUF

15869.

Rufpreis:
1 000 HUF

15870.

Rufpreis:
800 HUF

15871.

Rufpreis:
800 HUF

15872.

Rufpreis:
3 000 HUF

Parlament. Makettkivágó. Bp., é.n., Lapkiadó Vállalat. Papírkötésben, kissé kopottas borítóval.
15873.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes régi ponyvaregény tétel: Milliók Könyve, Vasárnapi Regények, Színes Regénytár Királyhegyi Pál, Mikes György, Anny Wothe, Lola Stein, stb., 12 db, vegyes állapotban
15874.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Farkas Imre: Vissza napkeletre, Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben. Kosáryné Réz Ilona: Nyafka. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült, hiányzó gerinccel.
15875.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fémes F. László: Ilja és egyéb írások. Nagyvárad, 1914, Nagyvárad Nyomda- és Újságvállalata. A szerző dedikációjával. Elváló, kissé kopott papírkötésben.
15876.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benes Klára: Picu a vurstliban. Bp., é. n., Athenaeum. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15877.

Rufpreis:
1 000 HUF

Blaskó Mária: Szívecske. Márton Lajos rajzaival. Bp.,é.n., Szent István-Társulat. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.
15878.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF