József Jolán: A város peremén. A címlapot Szecskó Tamás, az illusztrációkat Reich Károly rajzolta. Bp., 1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, hiányzó szennylappal, de belül jó állapotban.
Vörösmarty Mihály Összes Művei V. Drámai költemények. Budapest, é.n., Méhner Vilmos.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel.
Tompa Mihály öszes költeményei. III. kötet. Bp., 1870, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, két lap hiányzik (415/416.,417/418.), egy lap kijár, (419/420.) festett lapélekkel, de egyébként szép állapotban.
Harkányi Ede: Babonák ellen. Kísérlet az erkölcsi világ gazdasági alapjainak meghatározására. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1907, Grill Károly. Korabeli egészvászonkötésben.
Szász Károly kisebb műfordításai. Német francia, angol s vegyes költőkből. Magyar családi könyvtár. Bp., 1873, Ráth Mór, VII+246 p. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik K. Könyvkötő-féle kötésben. Szép állapotban.
Ágyúdörgés között. Történeti elbeszélések a régi időkből. Juszkó Béla képeivel illusztrálva. Hazafias Könyvtár IV. kötet. Szerk.: Gaál Mózes. Bp.,é.n., Stampfel. Második kiadás. Kiadói festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, kis kopással, de alapvetően jó állapotban. A magyar ifjúságnak írták Szerelemhegyi Tivadar, Solymossy Sándor, Bánfi János, Tábori Róbert.
A gyapjúipar gyártási ismeretek I-II. kötet. Szerk.: Horváth László. Bp., 1963, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos, kissé foltos papírkötés, kiadói foltos kartontokban. Megjelent 1100 példányban.