https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Márai Sándor: Kabala. Bp., 1943, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos gerinccel.
1
15891.

Márai Sándor: Kabala. Bp., 1943, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
József Jolán: A város peremén. A címlapot Szecskó Tamás, az illusztrációkat Reich Károly rajzolta. Bp., 1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, hiányzó szennylappal, de belül jó állapotban.
1
15892.

József Jolán: A város peremén. A címlapot Szecskó Tamás, az illusztrációkat Reich Károly rajzolta. Bp., 1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, hiányzó szennylappal, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A magyar könyvkiadás 1945-1959. Összeállította Bak János. Bp., 1960, Zeneműnyomda. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban.
1
15893.

A magyar könyvkiadás 1945-1959. Összeállította Bak János. Bp., 1960, Zeneműnyomda. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tower Vilmos: Kihez menjek feleségül? Bp., 1943, Korda Rt. Kiadói papírkötés.
1
15894.

Tower Vilmos: Kihez menjek feleségül? Bp., 1943, Korda Rt. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Folczay Sándor: Fel Kleptokániába! Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval és lapélekkel.
1
15895.

Folczay Sándor: Fel Kleptokániába! Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval és lapélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vörösmarty Mihály Összes Művei V. Drámai költemények. Budapest, é.n., Méhner Vilmos.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel.
1
15896.

Vörösmarty Mihály Összes Művei V. Drámai költemények. Budapest, é.n., Méhner Vilmos.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tompa Mihály öszes költeményei. III. kötet. Bp., 1870, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, két lap hiányzik (415/416.,417/418.), egy lap kijár, (419/420.) festett lapélekkel, de egyébként szép állapotban.
1
15897.

Tompa Mihály öszes költeményei. III. kötet. Bp., 1870, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, két lap hiányzik (415/416.,417/418.), egy lap kijár, (419/420.) festett lapélekkel, de egyébként szép állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Harkányi Ede: Babonák ellen. Kísérlet az erkölcsi világ gazdasági alapjainak meghatározására. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1907, Grill Károly. Korabeli egészvászonkötésben.
1
15898.

Harkányi Ede: Babonák ellen. Kísérlet az erkölcsi világ gazdasági alapjainak meghatározására. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1907, Grill Károly. Korabeli egészvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szász Károly kisebb műfordításai. Német francia, angol  s vegyes költőkből. Magyar családi könyvtár. Bp., 1873, Ráth Mór, VII+246 p. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik K. Könyvkötő-féle kötésben. Szép állapotban.
1
15899.

Szász Károly kisebb műfordításai. Német francia, angol s vegyes költőkből. Magyar családi könyvtár. Bp., 1873, Ráth Mór, VII+246 p. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik K. Könyvkötő-féle kötésben. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ágyúdörgés között. Történeti elbeszélések a régi időkből. Juszkó Béla képeivel illusztrálva. Hazafias Könyvtár IV. kötet. Szerk.: Gaál Mózes. Bp.,é.n., Stampfel. Második kiadás. Kiadói festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, kis kopással, de alapvetően jó állapotban. A magyar ifjúságnak írták Szerelemhegyi Tivadar, Solymossy Sándor, Bánfi János, Tábori Róbert.
1
15900.

Ágyúdörgés között. Történeti elbeszélések a régi időkből. Juszkó Béla képeivel illusztrálva. Hazafias Könyvtár IV. kötet. Szerk.: Gaál Mózes. Bp.,é.n., Stampfel. Második kiadás. Kiadói festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, kis kopással, de alapvetően jó állapotban. A magyar ifjúságnak írták Szerelemhegyi Tivadar, Solymossy Sándor, Bánfi János, Tábori Róbert.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy ládányi vegyes, főleg régi könyv, sok kisméretű sorozattal
1
15901.

Nagy ládányi vegyes, főleg régi könyv, sok kisméretű sorozattal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
A gyapjúipar gyártási ismeretek I-II. kötet. Szerk.: Horváth László. Bp., 1963, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos, kissé foltos papírkötés, kiadói foltos kartontokban. Megjelent 1100 példányban.
1
15902.

A gyapjúipar gyártási ismeretek I-II. kötet. Szerk.: Horváth László. Bp., 1963, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos, kissé foltos papírkötés, kiadói foltos kartontokban. Megjelent 1100 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse