W. Macarthur Jenkinson: Versenyfutás egy trónért. Pesti Hírlap Könyvek 61. Bp.,1929, Pesti Hírlap, (Légrády-Testvérek). Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
Sz. Nagy Sándor: A latorczavölgyi pap. Podlaha Vilmos elbeszélései nyomán. Széchy Gyula rajzaival. Bp., 1906, Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
Szabó Dezső: Kritikai füzetek. II. füzet: Az út - előre. A belső válság megoldása felé. Bp., 1929, Boór Bálint, 47 p. Átkötött egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1901., Athenaeum. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon borítóban, javított gerinccel.
S. Bokor Malvin: Árpádvér. K. Sávely Dezső képeivel ellátott kiadás. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
Illés Árpád Emlékkönyv. 2005, Orpheusz. Összeállította: Illés Eszter, benne az ő dedikációjával, Garas Klára (1919-2017) művészettörténész, múzeumigazgató részére dedikált példány!. Kiadói papírkötés, jó állapotban.