Gróf Vay Sándor Munkái I-X. A VI. kötet hiányzik, csak kilenc kötet. Gergely Imre, Heyer Artur, Hegedűs László, Neogrády Antal, Udvary Géza, rajzaival. I. A régi világból. 200+2 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. II. Amikor még postakocsin jártak. 198+2 p. +15 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik. III. Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. 195 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. IV. A királyné poétája. 193p. + 12 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. V. Udvari dámák leveleiből. 192 p.+11 t. A könyvből négy illusztráció hiányzik. VII. A Palatinus huszárok. 198 p.+14 t. VIII. Erzsébet királynéról és más krónikás feljegyzések. 198 p.+ 10 t. A könyvből hat illusztráció hiányzik. IX. Elpusztult urak. 201 p. + 16 t. X. Ősökről-Unokáknak. 206 l. 16 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik. Bp., é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, egy-két kisebb sérüléssel, egy-két kisebb kopással, de alapvetően jó állapotban.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1928, 1935 A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben.
Petőfi Sándor összes költeményei I-II. (Remekírók Képes Könyvtára) Bev. Ferenczi Zoltán. Magyar művészek rajzaival. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, az I. kötet gerince sérült.