Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

Saly Noémi: Pesti Csodabogarak. Bp., 2005, Ab Ovo. Kiadói kartonált papírkötés
15795.

Rufpreis:
1 800 HUF

15796.

Rufpreis:
10 000 HUF

A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1928, 1935  A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben.
15797.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István két könyve:  Derengő hajnal. Bp., én., Fortuna. Kiadói papírkötés. Hu. Bp.,1966, Móra. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült gerinccel.
15798.

Rufpreis:
1 000 HUF

Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. Bp., 1943. Officina. 114 p. Kiadói félvászonkötésben
15799.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dormándi László: A mű. h. n., é. n. Patheon. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban, néhány lap kijár.
15800.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ürményi Antal: Ilyen vagyok. Versek. Bp., é. n., Bokor és Fischer. Kiadói papírkötésben. A szerző által aláírt, számozott (107/200) példány!
15801.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szenes Adolf: Tréfás számtani feladatok és játékok szerepe a számtan tanításánál. Szeged, 1930, Széchenyi Könyvnyomda. Kiadói félvászon kötésben.
15802.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy Endre: Phőbus védencei. Bp., é. n., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötésben, néhány lap kijár.
15803.

Rufpreis:
1 400 HUF

Walt Disney: A három kismalac. Bp., é. n., Balaton Könyvkiadó. Sérült papírkötésben.
15804.

Rufpreis:
800 HUF

Vér Mátyás: Pasztellek. Bp., 1909, Grill Károly. Kissé megviselt papírkötésben.
15805.

Rufpreis:
1 400 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei I-II. (Remekírók Képes Könyvtára) Bev. Ferenczi Zoltán. Magyar művészek rajzaival. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, az I. kötet gerince sérült.
15806.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF