Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

Nádai Pál: Asszonyi pompa. Bp., 1926, Globus. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban.
15819.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes könyvtétel, 3 db: Kisgyermekek nagy mesekönyve. Szerk.: T. Aszódi Éva. Róna Emy rajzaival. Bp.,1981, Móra. Hatodik, felújított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, foltos borítóval. Ignácz Rózsa: A hegyen-völgyön szánkázó diófa. Bp.,1974, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  A repülő hajó. Válogatta és fordította Rab Zsuzsa. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1976, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó oldalakkal, foltos borítóval.
15820.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes mesekönyv tétel, 6 db:  Andrée Bertino-Fredo Valla: 366 történet a világ csodáiról. Lorenzo Orlandi rajzaival. Fordította Rákosi Szilvia. Bp,1992, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Wilhelm Hauff:A kőszív. Rusz Lívia rajzaival. Fordította Rónay György. Bp.,1989, Polygon. Kiadói kartonált papírkötés. Móra Ferenc: Az aranyszőrű bárány. Reich Károly rajzaival. Bp.,1984, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.  Félix Salten: Bambi gyermekei. Fordította: Stark Ferenc. Szecskó Péter illusztrációival. Bp.,1992, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Lakatos Menyhért: Angárka és Busladarfi. Bp.,1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Gyurkovics Tibor-Schéner Mihály: A pápai mézesbábos. Bp.,1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
15821.

Rufpreis:
3 000 HUF

Escher Károly-Vajda Miklós: Bajor Gizi. Bp.,1958, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15822.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karin Petra Rudolph: Sissi. Egy császárné élete. A filmek eredeti képei egy kötetben. Fordította Varga Csaba. Bp.,1998, Tessloff-Babilon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15823.

Rufpreis:
1 600 HUF

15824.

Rufpreis:
1 600 HUF

15825.

Rufpreis:
800 HUF

15826.

Rufpreis:
1 000 HUF

Angel Karalijcsev-Lacsezar Sztancsev-Lila Zacharjeva: Erdei hangverseny. Fordította: Pappné Tarczay Gizella. Illusztrált Ljuben Zidarov-Nikola Mircsev. Sofia, 1959, Bulgarski Hudojnik. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, megviselt állapotban.
15827.

Rufpreis:
800 HUF

15828.

Rufpreis:
800 HUF

15829.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rákosi Viktor: Hős fiúk. Regényes történet a szabadságharcból. Bp., Singer és Wolfner. Javított gerincű félvászon kötés, erősen megviselt állapotban.
15830.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF