Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 364
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1691599
15819
310
Nádai Pál: Asszonyi pompa. Bp., 1926, Globus. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban.
1692091
15820
310
Vegyes könyvtétel, 3 db: Kisgyermekek nagy mesekönyve. Szerk.: T. Aszódi Éva. Róna Emy rajzaival. Bp.,1981, Móra. Hatodik, felújított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, foltos borítóval. Ignácz Rózsa: A hegyen-völgyön szánkázó diófa. Bp.,1974, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. A repülő hajó. Válogatta és fordította Rab Zsuzsa. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1976, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó oldalakkal, foltos borítóval. 1692224
15821
310
Vegyes mesekönyv tétel, 6 db: Andrée Bertino-Fredo Valla: 366 történet a világ csodáiról. Lorenzo Orlandi rajzaival. Fordította Rákosi Szilvia. Bp,1992, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Wilhelm Hauff:A kőszív. Rusz Lívia rajzaival. Fordította Rónay György. Bp.,1989, Polygon. Kiadói kartonált papírkötés. Móra Ferenc: Az aranyszőrű bárány. Reich Károly rajzaival. Bp.,1984, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Félix Salten: Bambi gyermekei. Fordította: Stark Ferenc. Szecskó Péter illusztrációival. Bp.,1992, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Lakatos Menyhért: Angárka és Busladarfi. Bp.,1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Gyurkovics Tibor-Schéner Mihály: A pápai mézesbábos. Bp.,1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
1692017
15822
310
Escher Károly-Vajda Miklós: Bajor Gizi. Bp.,1958, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1691982
15823
310
Karin Petra Rudolph: Sissi. Egy császárné élete. A filmek eredeti képei egy kötetben. Fordította Varga Csaba. Bp.,1998, Tessloff-Babilon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1691845
15824
310
1691696
15825
310
1692136
15826
310
1692147
15827
310
Angel Karalijcsev-Lacsezar Sztancsev-Lila Zacharjeva: Erdei hangverseny. Fordította: Pappné Tarczay Gizella. Illusztrált Ljuben Zidarov-Nikola Mircsev. Sofia, 1959, Bulgarski Hudojnik. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, megviselt állapotban.
1692067
15828
310
1689352
15829
310
1689548
15830
310
Rákosi Viktor: Hős fiúk. Regényes történet a szabadságharcból. Bp., Singer és Wolfner. Javított gerincű félvászon kötés, erősen megviselt állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF