Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 364
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1656567
15843
310
A varjúkirály. Válogatta Dr. Katona Imre. Barczánfalvi Ferenc rajzaival. Hetedhét Magyarország. Bp., 1984, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
1607323
15844
310
Bálint Ágnes: Mi újság a Futrinka utcában? Kende Márta rajzaival. Bp., 1964, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány foltos lapszéllel. Első kiadás! 1606103
15845
310
1656559
15846
310
Illyés Gyula: Hét meg hét magyar népmese. Kondor Lajos rajzaival.Bp.,1981, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1656534
15847
310
Vegyes könyvtétel, mesekönyv témában, 2 db: Kassák Lajos: Csillagok, csillogjatok, virágok, virágozzatok. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1977, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. E. Emgyen: Paprikajancsi kalandjai. Fordította F. Kemény Márta. Reich Károly rajzaival. Bp., 1962, Móra Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1656597
15848
310
Vegyes könyvtétel, mesekönyv témában, 3 db: Bakó Ágnes: Nyulacska. Zsoldos Vera rajzaival. Bp.,1977, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, két lap kijár. Tandori Dezső: Medvetalp és barátai. Szántó Piroska rajzaival. Bp.,1979, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Sylvie Laferrére-Claire Merleau-Ponty-Anne Tardy: Sárkányos könyv. Fordította: Réz Pál. Serge Ceccarelli. Bp.,1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
1624355
15849
310
3800
1622929
15850
310
1621520
15851
310
Petre Ispirescu: Mesék. Fordította Kerekes György. Illusztrálta Done Stan. Bukarest, 1981, Ion Creanga. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, a címoldalon és az elülső előzéklapon firkával.
1622134
15852
310
Magyar Népballadák. Balade Populare Maghiare. Románra fordította Petre Saitis. Mircea Balau rajzaival. Kolozsvár/Cluj,1975, Dacia. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az elülső szennylap kijár, fekete-fehér egészoldalas, és szövegközti illusztrációkkal.
1622988
15853
310
Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp., 1987, Minerva. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval.
1606281
15854
310
Túl az óperencián. Szerk.: Bodrits István. Sztojnics Mirkó rajzaival. Bp., 1958, Fórum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF