Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

15963.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kis szakadásokkal az elülső  borítón.
15964.

Rufpreis:
1 000 HUF

József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte Bálint György. Pérely Imre festőművész rajzaival. Bp,. én., Cserépfalvi, 544 p. Átkötött modern kemény-kötésben. Jó állapotban.
15965.

Rufpreis:
3 000 HUF

Latin-magyar szótár. Szerk.: Györkössy Alajos. Bp., 1963, Akadémiai. Harmadik kiadás. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, sérült hiányos elülső előzéklappal, kissé laza fűzéssel.
15966.

Rufpreis:
2 000 HUF

15967.

Rufpreis:
1 800 HUF

15968.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15969.

Rufpreis:
1 800 HUF

15970.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gausz Tibor: A jegygyűrűért! Dedikált! Bp., 1941, Korda Rt. Kiadói papírkötés, gerincénél kissé sérült.
15971.

Rufpreis:
2 000 HUF

15972.

Rufpreis:
2 000 HUF

15973.

Rufpreis:
800 HUF

15974.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF