Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

15987.

Rufpreis:
1 200 HUF

15988.

Rufpreis:
1 000 HUF

15989.

Rufpreis:
1 400 HUF

15990.

Rufpreis:
1 600 HUF

15991.

Rufpreis:
1 000 HUF

15992.

Rufpreis:
800 HUF

F. W. Bain két munkája:  A hajnal leánya. Hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Fordítottta: Baktay Ervin. Bp., 1918, Rózsavölgyi, 160 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, hiányzó elülső szennylappal, megerősített kötéssel. A testetöltött hó. Hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Fordítottta: Baktay Ervin. Bp., 1920, Rózsavölgyi,190 p. Kiadói egészvászon-kötésben, hiányzó szennylapokkal, az utolsó lap hiányzik.
15993.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dante Könyvkiadó Emlékkönyve. 1919-1935. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1936, Dante. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes borítóval.
15994.

Rufpreis:
1 000 HUF

15995.

Rufpreis:
1 800 HUF

15996.

Rufpreis:
1 800 HUF

15997.

Rufpreis:
6 000 HUF

Surányi Miklós műveinek emlékkiadása sorozat 12 kötete. (3-13.,15. kötetek.) Bp.,1936, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas borítóval, foltos, hullámos, ázott lapokkal.
15998.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF