Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

16011.

Rufpreis:
1 800 HUF

16012.

Rufpreis:
2 000 HUF

René Jeanne-Pierre Mariel: A kísértethajó. Fordította Gáspár Miklós. Pesti Hírlap Könyve 22. Bp.,1932, Légrády. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült gerinccel, kissé szakadt címoldallal.
16013.

Rufpreis:
800 HUF

Szentimrei Jenő: Ferenc tekintetes úr. Kölcsey Ferenc életregénye. Bp., é.n, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérülésekkel a gerincen.
16014.

Rufpreis:
800 HUF

16015.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

16016.

Rufpreis:
1 800 HUF

16017.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16018.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mereskovszkij munkái sorozat 7 kötete.(6 mű 7 kötetben.) Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
16019.

Rufpreis:
5 000 HUF

16020.

Rufpreis:
5 000 HUF

16021.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16022.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF