https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 364
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1693274
15927
310
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ki - kicsoda? Kortársak lexikona. Budapest, é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói aranyozott egészvászonkötésben javított gerinccel 1690934
15928
310
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hogy is van ez? Bp.,1995, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés. 1690942
15929
310
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kalandozások a titkok birodalmában. Bp.,1999, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1690850
15930
310
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Thomas Mann: A varázshegy 1-2. kötet. Fordította: Szőllősy Klára. Thomas Mann művei 5-6. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1690954
15931
310
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A lélek és az értelem ABC-je. Bp.,é.n., Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói zsugorfóliában. 1630188
15932
310
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pálosy Éva: A hat leány villája. Bp., é. n., Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1689531
15933
310
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mohai V. Lajos 3 db könyve és verseskötete, köztük 2 db dedikált: A sárszegi regények és környezetük, Papírbóják, Kilazult kő. Papírkötésben, jó állapotban!
Das Lot is nicht erreichbar
1688883
15934
310
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Humoros könyv tétel, 2 db: Kner Izidor aforizmái. Vadász Miklós rajzaival, Gyoma, 1917, Szerző kiadása. Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, Szerző kiadása. Kiadói félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1689537
15935
310
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vajthó László: Magyar idézetek könyve. Bp., 1942, K.M. Egyetemi Ny. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítással.
Das Lot is nicht erreichbar
1689264
15936
310
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bányai László: Az utolsó szó jogán. Bp., 1942, Pantheon. Kiadói papírkötésben, viseltes állapotban. A szerző által dedikált példány! 1542072
15937
310
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Maxim Gorky: Nachtfasyl. Scenen aus der Tiefe in vier akten. München, 1903, Dr. J. Marchlewski & Co. Átkötött egészvászon-kötés, német nyelven, ex libris-szel. / Linen-binding, in German language.
Das Lot is nicht erreichbar
1541002
15938
310
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Márai Sándor: Kassai őrjárat. Bp., 1941, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval. Első kiadás. Hegedűs Rózsa, Jókai Jolán lányának ex libris-szével és bejegyzéseivel az elülső előzéklapon.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse