Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

Ki - kicsoda? Kortársak lexikona. Budapest, é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói aranyozott egészvászonkötésben javított gerinccel
15927.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hogy is van ez? Bp.,1995, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés.
15928.

Rufpreis:
1 000 HUF

15929.

Rufpreis:
800 HUF

15930.

Rufpreis:
1 000 HUF

A lélek és az értelem ABC-je. Bp.,é.n., Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói zsugorfóliában.
15931.

Rufpreis:
800 HUF

Pálosy Éva: A hat leány villája. Bp., é. n., Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15932.

Rufpreis:
1 000 HUF

15933.

Rufpreis:
1 200 HUF

Humoros könyv tétel, 2 db: Kner Izidor aforizmái. Vadász Miklós rajzaival, Gyoma, 1917, Szerző kiadása. Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, Szerző kiadása. Kiadói félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
15934.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vajthó László: Magyar idézetek könyve. Bp., 1942, K.M. Egyetemi Ny. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítással.
15935.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bányai László: Az utolsó szó jogán. Bp., 1942, Pantheon. Kiadói papírkötésben, viseltes állapotban. A szerző által dedikált példány!
15936.

Rufpreis:
1 000 HUF

15937.

Rufpreis:
800 HUF

15938.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF