Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 364
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1690008
15807
310
Illés Endre: Halandók I:II: Bp., 1980, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1681146
15808
310
1681145
15809
310
Illés Endre: Szigorlat. Bp., 1969, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1681100
15810
310
Binder, Helene: Rotkehlchen. Ezählungen und Reime. München, é. n., Stroefers Kunstverlag. Kopott félvászon kötésben.
1691200
15811
310
Bálint Ágnes: Jó éjszakát, Maci! Bp., 1972, Móra. Leporelló-kötésben
1691398
15812
310
Kálmán Jenő: Sicc az iskolában. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1965, Minerva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány lapon bejegyzéssel.
1689554
15813
310
Monchaux, Marie-Claude: A sehány éves kislány. 2003, Móra; Bendick, Jeanne: Kellemes kanyarót! Bp., 1962, Móra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1689519
15814
310
Gutius (Guthii Soma): Nevető vádlottak. Humoros törvényszéki karcolatok. Bp., 1908, Adorján testvérek. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban. 1691660
15815
310
Tasnádi Varga Éva: Alszik a rét. K. Lukáts Kató. Bp.,1972, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált haránt alakú leporelló-kötésben.
1692198
15816
310
1690712
15817
310
1689582
15818
310
2 db mesekönyv-Molnár Ferenc: A kékszemű. Bp., 1957, Magvető; Hauff, Wilhelm: A kis Mukk. Niederwiesa, Verlag Karl Nietzsche. Kiadói félvászon és kartonált kötés, kötetenként változó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF