Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

Illés Endre: Halandók I:II: Bp., 1980, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15807.

Rufpreis:
1 200 HUF

Illés Endre: Szakadékok. Bp., 1969, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15808.

Rufpreis:
1 200 HUF

Illés Endre: Szigorlat. Bp., 1969, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15809.

Rufpreis:
1 200 HUF

Binder, Helene: Rotkehlchen. Ezählungen und Reime. München, é. n., Stroefers Kunstverlag. Kopott félvászon kötésben.
15810.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bálint Ágnes: Jó éjszakát, Maci! Bp., 1972, Móra. Leporelló-kötésben
15811.

Rufpreis:
800 HUF

Kálmán Jenő: Sicc az iskolában. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1965, Minerva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány lapon bejegyzéssel.
15812.

Rufpreis:
1 200 HUF

Monchaux, Marie-Claude: A sehány éves kislány. 2003, Móra; Bendick, Jeanne: Kellemes kanyarót! Bp., 1962, Móra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15813.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gutius (Guthii Soma): Nevető vádlottak. Humoros törvényszéki karcolatok. Bp., 1908, Adorján testvérek. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
15814.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tasnádi Varga Éva: Alszik a rét. K. Lukáts Kató. Bp.,1972, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált haránt alakú leporelló-kötésben.
15815.

Rufpreis:
800 HUF

15816.

Rufpreis:
800 HUF

15817.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db mesekönyv-Molnár Ferenc: A kékszemű. Bp., 1957, Magvető; Hauff, Wilhelm: A kis Mukk. Niederwiesa, Verlag Karl Nietzsche. Kiadói félvászon és kartonált kötés, kötetenként változó állapotban.
15818.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF