Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

Göre Gábor (Gárdonyi Géza): A Kátsa. Bp., 1925,  Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
15746.

Rufpreis:
2 800 HUF

15747.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Vörösmarty Mihály: Vörösmarty összes munkái VII. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte: Gyulai Pál. Bp.,1895, Méhner Vilmos. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
15748.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15749.

Rufpreis:
2 800 HUF

15750.

Rufpreis:
3 000 HUF

15751.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gárdonyi Géza: Göre Gábor könyvei sorozat 5 kötete: Kátsa. Durbints sógor. A pesti úr. Vakarts. Bojgás az világba. Bp.,1925-én.,Dick Manó, 115+100+104+124+1+112 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kissé kopottas borítóval. A pesti úr 1820. számú számozott példány.  Vakarts. 5258. számú számozott példány.
15752.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ady Endre: A minden-titkok versei. Bp., é. n., Athenaeum. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
15753.

Rufpreis:
1 200 HUF

Arany János hátrahagyott versei. Arany János Összegyűjtött Munkái VII-VIII. kötet. Bp., én., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott vászon-kötésben, kissé kopott gerinccel.
15754.

Rufpreis:
3 000 HUF

Babits Mihály: Versek 1902-1927. Bp.,(1928), Athenaeum. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval és lapszélekkel.
15755.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arany János elbeszélő költeményei. II. kötet: Buda halála. Murány ostroma. Katalin. Szent-László füve. Első lopás. Keveháza. Bolond Istók. Arany János összes munkái. III. kötet. Bp.,1883, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a hátsó borító kissé foltos, 167/168. oldal szakadt.
15756.

Rufpreis:
3 000 HUF

15758.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF