Gárdonyi Géza: Én magam. Bp.,(1938), Dante. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel. Számozott (1301.) példány. Gárdonyi Géza születésének 75. évfordulójára sajtó alá rendezett ünnepi kiadás.
Vörösmarty Mihály: Vörösmarty összes munkái VII. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte: Gyulai Pál. Bp.,1895, Méhner Vilmos. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
Gárdonyi Géza: Az én falum. I. kötet. Egy tanító följegyzései. Bp.,1908, Singer és Wolfner. Negyedik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés,Wolfner-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
Gárdonyi Géza: Falusi verebek. Köznapi történet három felvonásban. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés,Wolfner-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
Gárdonyi Géza munkái sorozat 5 kötet: Gárdonyi Géza: Arany morzsák. Gárdonyi Géza: Magyarul így! Dr. Gárdonyi József: Az élő Gárdonyi I-II. kötet. Dr. Gárdonyi József: Dankó Pista. Bp.,é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel.
Gárdonyi Géza: Göre Gábor könyvei sorozat 5 kötete: Kátsa. Durbints sógor. A pesti úr. Vakarts. Bojgás az világba. Bp.,1925-én.,Dick Manó, 115+100+104+124+1+112 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kissé kopottas borítóval. A pesti úr 1820. számú számozott példány. Vakarts. 5258. számú számozott példány.
Arany János hátrahagyott versei. Arany János Összegyűjtött Munkái VII-VIII. kötet. Bp., én., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott vászon-kötésben, kissé kopott gerinccel.
Arany János elbeszélő költeményei. II. kötet: Buda halála. Murány ostroma. Katalin. Szent-László füve. Első lopás. Keveháza. Bolond Istók. Arany János összes munkái. III. kötet. Bp.,1883, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a hátsó borító kissé foltos, 167/168. oldal szakadt.
Paris. 1987, Prestige Enterprises. Kartonált kötés, gerincnél sérült, sok színes képpel / paperback, with faults + King, Anthony: Archeology of the Roman Empire. London, New York, Toronto, Sydney, 1982., Hamlyn. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition + Guide to Budapest