Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

Kemenes (Kempf) József: Homeros Iliasa. Bp., 1902  + UÖ: Homeros Odysseiája. Lampel R. Könyvkereskedése. Korabeli félvászon kötésben.
15759.

Rufpreis:
2 000 HUF

Illyés Gyula: Hetvenhét magyar népmese. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, a szennylapok és két lap kijár. (461-462., 475-476.) Első kiadás.
15760.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar Aukciós Index 1997-2002. Bp.,é. n., Edition Dutka. Papírkötésben, papír védőtokkal, jó állapotban.
15761.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gróf Széchenyi István közlekedési javaslata. Bp., 1991, Közlekedési Múzeum. Reprint, megjelent 800 példányban. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15762.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Tamási Áron Munkái. Bp.,1934, Révai. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15763.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tamási Áron: Rügyek és reménység. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina-kötés, kissé foltos borítóval, a hátsó kötéstáblán a halinán kis hiány.
15764.

Rufpreis:
1 600 HUF

15765.

Rufpreis:
4 000 HUF

15766.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

15767.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

E. Philips Oppenheim: Az ártatlanok társasága. Pesti Hírlap Könyvek 136. Bp.,1930, Pesti Hírlap, (Légrády-Testvérek.)  Kiadói papírkötés.
15768.

Rufpreis:
1 000 HUF

Robert Crane: A puszta réme I-II. kötet. Fordította: Fodor Zoltán. Pesti Hírlap Könyvek 593-594. Bp.,1939, Pesti Hírlap, (Légrády-Testvérek). Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kopott borítóval.
15769.

Rufpreis:
1 000 HUF

Octave Aubry: A császár első szerelme. Pesti Hírlap Könyvek 123. Bp.,1930, Pesti Hírlap, (Légrády-Testvérek.) Kiadói papírkötés.
15770.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF