https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Pataki József: A magyar színészet története 1790-1890. Bp., 1922, Táltos. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor felhasználták, az eredeti borító és a címlap kijár. Péchy Blanka (1894-1988) színésznő magánkönyvtári bélyegzőjével.
1
15783.

Pataki József: A magyar színészet története 1790-1890. Bp., 1922, Táltos. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor felhasználták, az eredeti borító és a címlap kijár. Péchy Blanka (1894-1988) színésznő magánkönyvtári bélyegzőjével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Warner, Bill: Saría törvény nem muzulmánoknak. Bp., 2010, Dzsihádfigyelő. Papírkötésben, jó állapotban.
1
15784.

Warner, Bill: Saría törvény nem muzulmánoknak. Bp., 2010, Dzsihádfigyelő. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A Fővárosi Lapok Farsangi Emléke. Szerk.: Porzsolt Kálmán. Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói, kissé viseltes papírkötésben
1
15785.

A Fővárosi Lapok Farsangi Emléke. Szerk.: Porzsolt Kálmán. Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói, kissé viseltes papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Egy őrült naplója. Alkotók az előadásról. 1-2.. köt. Bp., 1972-1973, Népművelési Propaganda Iroda. Darvas Iván dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
1
15786.

Egy őrült naplója. Alkotók az előadásról. 1-2.. köt. Bp., 1972-1973, Népművelési Propaganda Iroda. Darvas Iván dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Benedek Marcell: A magyar irodalom története. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
15787.

Benedek Marcell: A magyar irodalom története. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Endre összes versei. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
1
15788.

Ady Endre összes versei. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Margalits Ede: Magyar közmondások és közmondásszerű szólások. Bp., 1995, Akadémiai. Az 1896. évi kiadás (Bp., Kókai) reprintje! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
15789.

Margalits Ede: Magyar közmondások és közmondásszerű szólások. Bp., 1995, Akadémiai. Az 1896. évi kiadás (Bp., Kókai) reprintje! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Balassi Bálint-Dobokay Sándor: Campianus Edmondnak tíz okai. Az 1607. évi bécsi kiadás hasonmása. Bp., 1994, Universitas Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Megjelent 600 példányban. Csonka Ferenc (1916-2000) irodalomtörténész, műfordító, klasszika-filológus által dedikált példány! A könyvben megtalálható Balassi Bálint utolsó műve, Campianus hitvitájának fordítása, az eredeti latin szöveg prágai kiadása és négy kísérő tanulmány.
1
15790.

Balassi Bálint-Dobokay Sándor: Campianus Edmondnak tíz okai. Az 1607. évi bécsi kiadás hasonmása. Bp., 1994, Universitas Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Megjelent 600 példányban. Csonka Ferenc (1916-2000) irodalomtörténész, műfordító, klasszika-filológus által dedikált példány! A könyvben megtalálható Balassi Bálint utolsó műve, Campianus hitvitájának fordítása, az eredeti latin szöveg prágai kiadása és négy kísérő tanulmány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Szűnórák. Hasznos és mulattató olvasmányok könyvtára a serdülő ifjúság számára. I. kötet. Bp.,1887, Benkő Gyula,(Várnai L-ny. Szeged.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
1
15791.

P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Szűnórák. Hasznos és mulattató olvasmányok könyvtára a serdülő ifjúság számára. I. kötet. Bp.,1887, Benkő Gyula,(Várnai L-ny. Szeged.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kolligátum, öt különféle munkából, közte egy első kiadású, korai Eötvös József munkával:  [Eötvös József] B.E.J.: A házasulók. Pest, 1833, Hartleben Konrád Adolf,(Buda, M. Kir. Egyetem Betűivel,) 119 p. Az eredeti litografált címlapot is bekötötték, de az alsó szélén vágott.  Beaumarchais: Figaro házassága vagy egy napi boldogság. Vígjáték 5 felvonásban. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1877, Franklin, 240 p. Egy lap kijár (17/18.), az utolsó oldalon kis folt.  Beaumarchais: A sevillai borbély vagy haszontalan elővigyázat. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1881, Franklin, 143 p. Egy lap kijár, (143 p.) Berczik Árpád: Nézd meg az anyját. Bp., 1885, Franklin, 121+6 p. Berczik Árpád: Az igmándi kispap. Bp., 1883, Franklin, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
1
15792.

Kolligátum, öt különféle munkából, közte egy első kiadású, korai Eötvös József munkával: [Eötvös József] B.E.J.: A házasulók. Pest, 1833, Hartleben Konrád Adolf,(Buda, M. Kir. Egyetem Betűivel,) 119 p. Az eredeti litografált címlapot is bekötötték, de az alsó szélén vágott. Beaumarchais: Figaro házassága vagy egy napi boldogság. Vígjáték 5 felvonásban. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1877, Franklin, 240 p. Egy lap kijár (17/18.), az utolsó oldalon kis folt. Beaumarchais: A sevillai borbély vagy haszontalan elővigyázat. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1881, Franklin, 143 p. Egy lap kijár, (143 p.) Berczik Árpád: Nézd meg az anyját. Bp., 1885, Franklin, 121+6 p. Berczik Árpád: Az igmándi kispap. Bp., 1883, Franklin, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jablonkay Gábor (1874-1930): Taxonyi János S. J. XVIII. századbeli magyar író élete és erkölcstanító példatára. Irodalomtörténeti tanulmány. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal. Átkötött műbőr-kötés, az átkötésnél az eredeti borítót felhasználták. Jó állapotban. Ritka! Taxonyi János (1677-1746) jezsuita tanár, szónok életéről és munkásságáról.
1
15793.

Jablonkay Gábor (1874-1930): Taxonyi János S. J. XVIII. századbeli magyar író élete és erkölcstanító példatára. Irodalomtörténeti tanulmány. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal. Átkötött műbőr-kötés, az átkötésnél az eredeti borítót felhasználták. Jó állapotban. Ritka! Taxonyi János (1677-1746) jezsuita tanár, szónok életéről és munkásságáról.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
May Károly: A szkipetárok földjén. Útikalandok. Átdolgozta: Dr. Szabó Károly. Bp.,1922, Athenaeum, 240+2 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
1
15794.

May Károly: A szkipetárok földjén. Útikalandok. Átdolgozta: Dr. Szabó Károly. Bp.,1922, Athenaeum, 240+2 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse