Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

Várnai zseni - Peterdi Mária: Mint viharban a falevél. Bp., 1943, Arany János. Sérült papírkötésben.
15879.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei, számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. Bp., 1909, Wodianer F. és Fiai. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
15880.

Rufpreis:
1 600 HUF

Puszta Sándor: Pók a tükrön. Versek. Bp.,(1938),Cserépfalvi,(Pápai Ernő-ny.) Kiadói papírkötés, a borítón Buday György fametszetével, sérült gerinccel. A szerző által aláírt.
15881.

Rufpreis:
2 000 HUF

15882.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mohás Lívia két könyve, 2 db:  Álomkönyv.  Jessze fája.  Bp.,2003-2005, Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés.
15883.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15884.

Rufpreis:
1 000 HUF

15885.

Rufpreis:
1 000 HUF

15886.

Rufpreis:
800 HUF

15887.

Rufpreis:
1 200 HUF

15888.

Rufpreis:
2 000 HUF

15889.

Rufpreis:
1 000 HUF

15890.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF