https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 364
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1659090
15879
310
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Várnai zseni - Peterdi Mária: Mint viharban a falevél. Bp., 1943, Arany János. Sérült papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1670343
15880
310
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei, számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. Bp., 1909, Wodianer F. és Fiai. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1690771
15881
310
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Puszta Sándor: Pók a tükrön. Versek. Bp.,(1938),Cserépfalvi,(Pápai Ernő-ny.) Kiadói papírkötés, a borítón Buday György fametszetével, sérült gerinccel. A szerző által aláírt. 1622867
15882
310
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Á.P. Gajdár: R.V.Sz. Ifjúsági regény. Fordította Koltai Sándor. A szövegközti rajzok és a fedőlap Kardos Böske munkája. Bp., 1949, Révai Könyvkiadó Nemzeti Vállalat. Kiadói kopottas félvászon-kötés, egy-két illusztrációt kiszíneztek.
Das Lot is nicht erreichbar
1622946
15883
310
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mohás Lívia két könyve, 2 db: Álomkönyv. Jessze fája. Bp.,2003-2005, Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés. 1606287
15884
310
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel, 2 db: Utazás nekeresdországba. Mesék, történetek. Válogatta és fordította Gábor Éva Ágnes. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1963, Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas borítóval, ajándékozási sorokkal, gyerekrajzokkal. A varjú háztűznézőben. Észt népmesék. Átdolgozta Vask Ellu, Petrolay Margit. Róna Emmy rajzaival. Bp., 1966, Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1496202
15885
310
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Altay Margit: Az én babáim. Bp., é. n., Móra. Kiadói illusztrált félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1626986
15886
310
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jókai Mór: A nagyenyedi két fűzfa. A cseregyermekek. Benedek Elek Kis Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer és Fiai). Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták.
Das Lot is nicht erreichbar
1622061
15887
310
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Bp.,1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült, javított gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1622073
15888
310
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Arató Erzsi: Elkésett emberek. Bp.,1920, Pantheon Irodalmi Intézet. Korabeli félvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1621416
15889
310
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Sándor: Borongás. Zilah, 1905, Szerzői kiadás (?), Seres Samu Könyvnyomdája-ny. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, egy kijáró lappal (147/148 p.)
Das Lot is nicht erreichbar
1623776
15890
310
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Honti János: A mészároslegény meséje. Gaál Margit rajzaival. Bp., 1940, Faust Imre. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, egy-két foltos lapszéllel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse