Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 197

A győri tűzoltóság története képekben. 1870-2005. Győr, 2005, Győr Megyei Jogú Város Tűzoltósága. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15060.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Nádor Jenő: Tessedik Sámuel. Az ország papja Szarvason. Bp., 1940, Luther-Társaság. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerinc alján. Harmati Béla ev. lelkész, teológia tanár, ev. püspök, Ősagárd névbejegyzésével.
15061.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lajos Árpád: Este a fonóban. Borsodi népszokások. Bp., 1974, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
15062.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dr. Komarnicki Gyula: A Magas Tátra hegymászókalauza I-IV. kötet.  I. kötet: Általános rész. II. kötet: Kopahágó-Rovátka. III. kötet: Nagyszalóki csúcs - Kis Békáscsúcs. IV. kötet: Békástavi hágó - Liljowe. Részletes kalauzok. Késmárk-Bp., 1926, Turistaság és Alpinizmus. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötésben, javított gerinccel, a IV. kötet borítója szakadt.+7 db térképmelléklettel, ragasztásnyomokkal.+ 2 db Turista magazin kiskönyvtár füzetkével
15063.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

7 db különféle helytörténeti és útikönyv, példányonként változó kötésben, nagyrészt jó állapotban.
15064.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db könyv Budapestről: Zakariás G. Sándor: Budapest. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, jó állapotban. + Budapest régiségei. 20. köt. Bp., 1963, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15065.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db könyv Budapestről: Radó Dezső: Budapesti parkok és terek (Bp., 1985, MNG) Aláírt példány!; Kollin, Ferenc: Grüsse aus dem alten Budapest (Bp., 1983, Corvina), térképmelléklettel; Budapest. Szerk.: Vitéz András - Pap Miklós (Bp., é. n., Panoráma). Példányonként változó kötésben, jó állapotban.
15066.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Mezeyi Barna - Dr. Tóth Attila Simon: A karcagi választókerület története 1825-től napjainkig Minerva Kiadó, 2002. Dedikált! Jó állapotban.
15067.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csuka Ferenc: Szentgotthárd : Magyarország kincsestára. Szombathely, 2013. Szülőföld
15068.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története Budapest, 1985. X. ker Tanács. Kiadói egészvászon kötésben, szakadt papborítóval.
15069.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Dercsényi-Entz-Havassy-Mendele: Magyar műemlékvédelem 1973-1974 -Bp., 1974. Akadémiai. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15070.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kemény Ignác: A budapesti nagyvasúti forgalom megszervezése. Közlekedés-politikai tanulmány Nagy-Budapest pályaudvarairól. Nagykikinda., [1918], szerzői. Térképmelléklettel, számos ábrával. Sérült papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15071.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF