Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 197

Erdei Ferenc: Futóhomok. A Duna -Tiszaköz földje és népe. Magyarország felfedezése. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, fényképekkel, térképekkel illusztrált, a hátsó szennylap kijár, a Debreceni Ev. Ref. Főgymnasiumi Önképzőkör pecsétjével, Dr. Bertok Könyvkereskedés, Debrecen címkéjével.
15084.

Rufpreis:
1 600 HUF

15085.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bálint Sándor: Szeged városa. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.
15086.

Rufpreis:
1 200 HUF

Novák László: Fejfák a Duna-Tisza közén. Arany János Múzeum Kismonográfiái 1. Nagykőrös, 1984, Arany János Múzeum. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15087.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Göcsei Imre: Győr-Sopron megyei képeskönyv. Bp., 1958, Győr-Sopronmegyei Tanács Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés, papírborítékban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, ajándékozási sorokkal.
15088.

Rufpreis:
1 000 HUF

Látnivalók Magyarországon. Szerk.: Pálffy Katalin. Miskolc, 2006, Well-PRess. Kiadói papírkötésben.
15089.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karl Angebauer: Ovambo - 15 év Délnyugat-Afrikában. A világ körül - Útirajzok - útkalandok. Fordíotta Szirmay Józsefné. Budapest, (1931), Dante Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.
15090.

Rufpreis:
1 000 HUF

1993 Budapesti negyed. Lap a városról. 1. és 2. száma: (I. évf.) 1. szám. 1993 nyár. Andrássy út.  (I. évf.) 2. szám. 1993 ősz-tél. Koncepció és vízió.
15091.

Rufpreis:
1 200 HUF

15092.

Rufpreis:
1 000 HUF

15093.

Rufpreis:
1 200 HUF

1994 Budapesti negyed. Lap a városról. (II. évf.) 3. szám. Kultuszok és kultuszhelyek.
15094.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gervai Dezső: A Maharadzsák hazájában. Bp., 1905, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van, a borítója foltos, kopott.
15095.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF