Karl Baedeker: Oesterreich bis Triest bis zur Ungraisch-Galizischen Grenze. Lipcse, 1887, Karl Baedeker. 21. kiadás, VIII+282 p. Kiadó aranyozott egészvászon-kötés, térképekkel illusztrálva. /Line-binding, in German language.
Karl Baedeker: Paris. Nebst Einigen Routen Durch Das Nördliche Frankreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig,é.n., Karl Baedeker. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a borítója és a gerince kissé kopottas, a címlapja és egy térkép hiányzik, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva, német nyelven. / Linen-binding, the front page and one map lost, in German language.
Karl Baedeker: Die Schweiz nebst den Angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1911, Verlag von Karl Baedeker, XLII+583 p. 34. kiadás. Térképekkel illusztrálva, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, a gerince kissé sérült, egy kihajtható illusztráció szakadt, néhány kihajtható lap széle gyűrött. / Cloth binding, in german language. The spine little bit damaged, one illustation damaged.
Karl Baedeker: Südbayern, Tirol, und Salzburg. Ober-, und Nieder-Österreich, Steiermark, Kärnten und Krain. Leipzig, 1908, Karl Baedeker. Kiadói aranyozott vászonkötésben, sérült gerinccel, és kötéssel, német nyelven./ Linen-binding, with damaged spine and binding, in German language.