Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 197

15169.

Rufpreis:
1 000 HUF

15170.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

15171.

Rufpreis:
1 000 HUF

15172.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Peter Freuchen: Meine Gröndländische Jugend. Zürich-Wien-Prag, é.n., Büchergilde Gutenberg. Fekete-fehér fotókkal, és egy kihajtható térképpel illusztrálva. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés./ Linenbinding, with spotty cover, in German language.
15173.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ferdinand Ossendowski: In den Dschungeln der Wälder und Menschen. Frankfurt A.M., 1924, Frankfurter Societäts-Druckerei. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
15174.

Rufpreis:
1 200 HUF

15175.

Rufpreis:
800 HUF

15176.

Rufpreis:
1 000 HUF

Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászonkötésben, Jó  állapotban
15177.

Rufpreis:
1 000 HUF

Thanhoffer Lajos: Kongó. Orvosi táskával Afrika földjén. Budapest, [1944], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 317 p. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, 224/225 p. oldalakon ceruzás firkával.
15178.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

15179.

Rufpreis:
1 000 HUF

Püspöki Nagy Péter: A Csallóköz neveiről. Pozsony, 1991, Dh-Press. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
15180.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF