4 db könyv-Estrid Ott: Három leány egy autóban. Bp., Új Idők; Nagy Méda: Szendrey Marika. Bp., 1943, Rozsnyai Károly; B.Czeke Vilma: A megváltó csillaga. Bp., Palladis. Damon, Marjorie: Kettő a kislány. Bp., 1942, Dante. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
Wien. Bécs, 1937, Fremdenverkehrsstelle der Stadt Wien. Számos illusztrációval, térképmelléklettel. Kicsit sérült tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Karl Baedeker: Unteritalien, Sizilien, Sardinien, Malta, Tripolis, Korfu. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1936, Verlag von Karl Baedeker, LXXVIII+530 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borító némileg kopott. Az előzéklap ceruzával firkált. / Cloth binding, in german language.