Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 197

4 db  könyv-Estrid Ott: Három leány egy autóban. Bp., Új Idők; Nagy Méda: Szendrey Marika. Bp., 1943, Rozsnyai Károly; B.Czeke Vilma: A megváltó csillaga. Bp., Palladis. Damon, Marjorie: Kettő a kislány. Bp., 1942, Dante. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
15181.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Paris. 1987, Prestige Enterprises. Kartonált kötés, gerincnél sérült, sok színes képpel / paperback, with faults
15182.

Rufpreis:
2 400 HUF

15183.

Rufpreis:
800 HUF

15184.

Rufpreis:
800 HUF

Ambrus Zoltán: Budapesti mesék. Bp., 1908, Révai. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15185.

Rufpreis:
2 000 HUF

15186.

Rufpreis:
800 HUF

Wien. Bécs, 1937, Fremdenverkehrsstelle der Stadt Wien. Számos illusztrációval, térképmelléklettel. Kicsit sérült tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15187.

Rufpreis:
1 000 HUF

15188.

Rufpreis:
800 HUF

Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15189.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gerle János: Századforduló. Bp., 1992, Városháza (A mi Budapestünk). Papírkötésben, jó állapotban.
15190.

Rufpreis:
800 HUF

15191.

Rufpreis:
1 400 HUF

15192.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF