Felső Olaszország. Szerk.: Németh Andor. Bp., 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata (Lloyd útikönyvek). Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Josef Glaser, Heinz Glaser: Führer duch Schönbrunn. Wien, 1952, Paul Kaltschmid. Második kiadás. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
Dr. Mátéka Béla: Filléres Budapesti Kalauz. Budapesti történelmi és művészeti emlékeinek népszerű ismertetése. Bp., 1933, Dr. Vajna György és Társa. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
Múltfaggató. Szerk.: Balogh Magdolna. Csenke, 2004, Clara Design Studio. Aixinger László "Pozsony" és Sziklay Ferenc: "Kassa" c. munkáinak reprint kiadása. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
9 db magyar és külföldi útikönyv: Dercsényi Dezső: Ják. Dr. Szabó István: Karlsbad és környéke. Az Aggteleki Baradla barlang. Várpalota. Téli élet a Magas Tátrában. katedrala Biskupski Muzej Hvar. Katedrala Sv. Duje Split. Velencei-tó Velencei-hegység.
Deutschland Wien. Bécs, 1938, Landesfremdenverkehrsverband, 31 p. (szöveg)+22 l.(képek.) Első kiadás. Papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, 31 p. (text)+22 l. (photos), in German language. First edition.
Vitéz Feketekúty Bély Dr.: Jugoszlávia magyar szemmel. Kék könyvek 7. Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, a gerince némileg sérült.
Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Budapest, 1936, Stephaneum Nyomda Rt., Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, számos képpel, valamint két térképpel illusztrálva.