https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 197

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Princeton University Photo-Gravures. New York, é.n. (1890), The Albertype Company, 36 t. Kiadói fűzött papírkötés, némileg szakadt borítóval, de alapvetően jó állapotban, angol nyelven. 36 táblányi művészi heliogravűr kép a Princeton Egyetemről, a 1890-es évekből Ritka! / Paperbindig, in english language, with little damage on the cover, but the other parts in good condition. 36 tables of photogravures about of Princeton University, from the years of 1890. Rare!
1
15108.

Princeton University Photo-Gravures. New York, é.n. (1890), The Albertype Company, 36 t. Kiadói fűzött papírkötés, némileg szakadt borítóval, de alapvetően jó állapotban, angol nyelven. 36 táblányi művészi heliogravűr kép a Princeton Egyetemről, a 1890-es évekből Ritka! / Paperbindig, in english language, with little damage on the cover, but the other parts in good condition. 36 tables of photogravures about of Princeton University, from the years of 1890. Rare!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Adolf Friedrich: Ins Innerste Afrika. Lipcse, 1909, Klinkhardt & Biermann, XI+476 p.+ 2 térképpel. Kiadói kissé kopottas illusztrált egészvászon kötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva, német nyelven./ Linen-binding, with a little bit worn cover, in German language.
1
15109.

Adolf Friedrich: Ins Innerste Afrika. Lipcse, 1909, Klinkhardt & Biermann, XI+476 p.+ 2 térképpel. Kiadói kissé kopottas illusztrált egészvászon kötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva, német nyelven./ Linen-binding, with a little bit worn cover, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Sziklay János: Balatonunk egészségügyi, gazdasági és turisztikai értéke. Bp., é.n., Országos Pázmány-Egyesület., (Pécs, Danubia Könyvkiadó), VI+299+5 p.+ 4 t. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött modern félvászon-köté, az egyik tábla szakadt, volt könyvtári példány.
1
15110.

Dr. Sziklay János: Balatonunk egészségügyi, gazdasági és turisztikai értéke. Bp., é.n., Országos Pázmány-Egyesület., (Pécs, Danubia Könyvkiadó), VI+299+5 p.+ 4 t. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött modern félvászon-köté, az egyik tábla szakadt, volt könyvtári példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Városi polgárok a századelőn. Történelmi állandó kiállítás a szolnoki Damjanich János Múzeumban. Szerk.: Szabó István. Szolnok, 1999, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1
15111.

Városi polgárok a századelőn. Történelmi állandó kiállítás a szolnoki Damjanich János Múzeumban. Szerk.: Szabó István. Szolnok, 1999, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Danielisz Endre: Arany-emlékek Nagyszalontán. Tanulmányok dokumentumok. Bp., 1984, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15112.

Danielisz Endre: Arany-emlékek Nagyszalontán. Tanulmányok dokumentumok. Bp., 1984, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karl Miklós: A dűlőutak szorgos népe. Adalékok Muzslya százéves történetéhez. 1890-1990. Újvidék, 1990, Forum - Magyar Szó. Készült 3000 példányban. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, kihajtható térkép melléklettel. Jó állapotban.
1
15113.

Karl Miklós: A dűlőutak szorgos népe. Adalékok Muzslya százéves történetéhez. 1890-1990. Újvidék, 1990, Forum - Magyar Szó. Készült 3000 példányban. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, kihajtható térkép melléklettel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db könyv Nagyszalontáról: Debreczeni István: A nagyszalontai Arany-Emlék-Egyesület története. Nagyszalonta, 1913, Kálmán László.; Lovassy László. Történelmi korrajz. Összeáll.: Podhradczky Rezső. Nagyszalonta, 1912, Székely J. Jenő. Megviselt papírkötésben.
1
15114.

2 db könyv Nagyszalontáról: Debreczeni István: A nagyszalontai Arany-Emlék-Egyesület története. Nagyszalonta, 1913, Kálmán László.; Lovassy László. Történelmi korrajz. Összeáll.: Podhradczky Rezső. Nagyszalonta, 1912, Székely J. Jenő. Megviselt papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Fordította Halász Gyula. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Atheaneum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval.
1
15115.

Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Fordította Halász Gyula. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Atheaneum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db Budapest-kalauz: Gábor Eszter: Budapesti villák (2001); Halász Zoltán: Budapest felfedezése (1959); Hannig Miklós: Séta az Országházban (1964). Példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
1
15116.

3 db Budapest-kalauz: Gábor Eszter: Budapesti villák (2001); Halász Zoltán: Budapest felfedezése (1959); Hannig Miklós: Séta az Országházban (1964). Példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vaska Miklós: Nova története. Nova, 1997.  442p. Kiadói kartonálásban. Hátsó borítón hajtásnyom
1
15117.

Vaska Miklós: Nova története. Nova, 1997. 442p. Kiadói kartonálásban. Hátsó borítón hajtásnyom

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Puskás Attila: Tanulmányok tolna megye történetéből IV. Szekszárd, 1972. Tolna Megyei Tanács. Kiadói egészműbőr kötésben.
1
15118.

Dr. Puskás Attila: Tanulmányok tolna megye történetéből IV. Szekszárd, 1972. Tolna Megyei Tanács. Kiadói egészműbőr kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Cholnoky Jenő: A Föld és élete. 1-5+1. köt. Bp., [1936-1937], Franklin. Egészvászonkötésben, jó állapotban.Egy térképmelléklet hiánnyal
1
15119.

Cholnoky Jenő: A Föld és élete. 1-5+1. köt. Bp., [1936-1937], Franklin. Egészvászonkötésben, jó állapotban.Egy térképmelléklet hiánnyal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
3
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse