https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 197

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Antalffy Gyula: A honi utazás históriája. Bp., é.n., Athenaeum. 70 képpel, 2 térképpel, kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
1
15072.

Antalffy Gyula: A honi utazás históriája. Bp., é.n., Athenaeum. 70 képpel, 2 térképpel, kiadói félvászon kötésben, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
20
 
Dr. Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős és a Svábhegyi Egyesület Alapításának Negyven Esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Bp., 1929, Athenaeum. REPRINT!! 1987, Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1
15073.

Dr. Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős és a Svábhegyi Egyesület Alapításának Negyven Esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Bp., 1929, Athenaeum. REPRINT!! 1987, Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A 125 éves Fővárosi Vízművek. Szerk.: Debreczeny Imre. Bp., é.n, Fővárosi Vízművek. Kiadói egészvászon-kötés. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
1
15074.

A 125 éves Fővárosi Vízművek. Szerk.: Debreczeny Imre. Bp., é.n, Fővárosi Vízművek. Kiadói egészvászon-kötés. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A 100 éves Fővárosi Vízművek. Bp., 1967, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Első kiadás. Kiadói műbőr-kötés, szövegközti illusztrációkkal, 5-12. oldalig a lapok kijárnak Megjelent 1500 példányban.
1
15075.

A 100 éves Fővárosi Vízművek. Bp., 1967, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Első kiadás. Kiadói műbőr-kötés, szövegközti illusztrációkkal, 5-12. oldalig a lapok kijárnak Megjelent 1500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pécs. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai. 1. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, két térképpel.
1
15076.

Pécs. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai. 1. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, két térképpel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Somfai Balázs: A Veszprémi Megyeház 100 éve 1887-1987. Veszprém, 1987. Festett egészbőr kötésben
1
15077.

Somfai Balázs: A Veszprémi Megyeház 100 éve 1887-1987. Veszprém, 1987. Festett egészbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdős- Keszi- Újlaki Pongrácz (szerk): Iváncsa története. Iváncsa, 2000.
1
15078.

Erdős- Keszi- Újlaki Pongrácz (szerk): Iváncsa története. Iváncsa, 2000.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabóky Zsolt: Makó. Bp., 1985, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal, magyar és német nyelven.
1
15079.

Szabóky Zsolt: Makó. Bp., 1985, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal, magyar és német nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lerner János: Ezerszínű Európa. 2006, Szalay Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, sok képpel, jó állapotban.
1
15080.

Lerner János: Ezerszínű Európa. 2006, Szalay Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, sok képpel, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Körmend története. Szerk.: Szabó László. Körmend, 1994, Körmend Önkormányzata. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
15081.

Körmend története. Szerk.: Szabó László. Körmend, 1994, Körmend Önkormányzata. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
K. Kovács András (szerk.): Korondi sokadalom. Csíkszereda, 2002, Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, szép állapotban.
1
15082.

K. Kovács András (szerk.): Korondi sokadalom. Csíkszereda, 2002, Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tillmann László: Kétezeréves város. Ifjúsági elbeszélések Budapest múltjából. Ábrán Zoltán rajzaival. Bp.,1938, Szerzői kiadás, 190+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos címlappal.
1
15083.

Tillmann László: Kétezeréves város. Ifjúsági elbeszélések Budapest múltjából. Ábrán Zoltán rajzaival. Bp.,1938, Szerzői kiadás, 190+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos címlappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse