https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 197
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1649784
15072
305
0
900
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Antalffy Gyula: A honi utazás históriája. Bp., é.n., Athenaeum. 70 képpel, 2 térképpel, kiadói félvászon kötésben, jó állapotban 1644665
15073
305
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős és a Svábhegyi Egyesület Alapításának Negyven Esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Bp., 1929, Athenaeum. REPRINT!! 1987, Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1641116
15074
305
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
A 125 éves Fővárosi Vízművek. Szerk.: Debreczeny Imre. Bp., é.n, Fővárosi Vízművek. Kiadói egészvászon-kötés. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
Das Lot is nicht erreichbar
1641113
15075
305
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
A 100 éves Fővárosi Vízművek. Bp., 1967, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Első kiadás. Kiadói műbőr-kötés, szövegközti illusztrációkkal, 5-12. oldalig a lapok kijárnak Megjelent 1500 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1645045
15076
305
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Pécs. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai. 1. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, két térképpel. 1648946
15077
305
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Somfai Balázs: A Veszprémi Megyeház 100 éve 1887-1987. Veszprém, 1987. Festett egészbőr kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1648973
15078
305
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős- Keszi- Újlaki Pongrácz (szerk): Iváncsa története. Iváncsa, 2000.
Das Lot is nicht erreichbar
1599233
15079
305
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szabóky Zsolt: Makó. Bp., 1985, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal, magyar és német nyelven.
Das Lot is nicht erreichbar
1650395
15080
305
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Lerner János: Ezerszínű Európa. 2006, Szalay Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, sok képpel, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1504289
15081
305
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Körmend története. Szerk.: Szabó László. Körmend, 1994, Körmend Önkormányzata. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1599231
15082
305
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
K. Kovács András (szerk.): Korondi sokadalom. Csíkszereda, 2002, Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1613156
15083
305
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Tillmann László: Kétezeréves város. Ifjúsági elbeszélések Budapest múltjából. Ábrán Zoltán rajzaival. Bp.,1938, Szerzői kiadás, 190+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos címlappal.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse