Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 197

Geszty Júlia: Rejtelmes Kelet. Egy magyar leány utazása Indiában, Sziámban, Jáva szigetén, Kínában, Japánban, Koreában, Mancsukóban. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötés, a szerző fekete-fehér felvételeivel illusztrálva.
15036.

Rufpreis:
1 800 HUF

Benkő Elek et al.: Az aradi vár története. Bp., Zrínyi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
15037.

Rufpreis:
1 000 HUF

Les cafés littéraires de Budapest. Anthologie de textes littéraires hongrois et photographies anciennes. Nantes, 198, Le passeur - CECOFOP. Papírkötésben, jó állapotban.
15038.

Rufpreis:
2 400 HUF

15039.

Rufpreis:
2 800 HUF

Archívum 2. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, 1974. Készült 1000 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15040.

Rufpreis:
1 200 HUF

Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképpel illusztrált, litho védőlappal, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
15041.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Princz Gyula: Utazásaim Belső-Ázsiában. Bp., 1911, Kertész József Könyvnyomdája, XVI+333+11 p. Szövegközti, és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, rajzokkal, illusztrációkkal, két színes műmelléklettel, egy kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, egy kijáró illusztrációval. (7. (32/33. p.)).
15042.

Rufpreis:
2 000 HUF

15043.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Barcza Imre - Thirring Gusztáv: Budapest Duna-balparti környéke. I. Budapest és környéke. Bp., 1923, Turistaság és Alpinizmus. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
15044.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Szentpétery Tibor: A XVIII-XIX. században kihelyezett budapesti határkövek albuma. Bp., 1995. Budapesti Városvédő Egyesület.
15045.

Rufpreis:
2 000 HUF

1995 Nagy Budapesti útmutató és címtár. 140p.
15046.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bíró Endre: Bucsa. Emberek, sorsok, dokumentumok  443p.  Sok képpel, illusztrációval. Belső címlap nélkül. Kis példányszámú.
15047.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF