Geszty Júlia: Rejtelmes Kelet. Egy magyar leány utazása Indiában, Sziámban, Jáva szigetén, Kínában, Japánban, Koreában, Mancsukóban. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötés, a szerző fekete-fehér felvételeivel illusztrálva.
Les cafés littéraires de Budapest. Anthologie de textes littéraires hongrois et photographies anciennes. Nantes, 198, Le passeur - CECOFOP. Papírkötésben, jó állapotban.
A(rnold) Henry Savage Landor: Across Coveted Lands or A Journey from Flushing (Holland) to Calcutta, Overland. I. kötet. London, 1902, Macmillan. Első kiadás. KIadói egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal és egy kihajtható térképpel illusztrálva, angol nyelven./ A. Henry Savage Landor: Across Coveted Lands or a Journey from Flushing (Holland) to Calcutta, Overland. First part. London, 1902, Macmillan. First edition. Linen-binding, with black and whit photos, illustrations, and one map, in English languages.
Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképpel illusztrált, litho védőlappal, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
Princz Gyula: Utazásaim Belső-Ázsiában. Bp., 1911, Kertész József Könyvnyomdája, XVI+333+11 p. Szövegközti, és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, rajzokkal, illusztrációkkal, két színes műmelléklettel, egy kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, egy kijáró illusztrációval. (7. (32/33. p.)).
A magyar korona országainak 1892 és 1893. évi népzmogalma. Magyar Statisztikai Közlemények Új Folyam VIII. kötet. Szerk.: Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Bp., 1895, Athenaeum Rt. 4+73+121 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra ragasztották, eléggé megviselt állapotban, kijáró lapokkal, a lapok egy részének a szélei sérültek, intézményi bélyegzővel.
Barcza Imre - Thirring Gusztáv: Budapest Duna-balparti környéke. I. Budapest és környéke. Bp., 1923, Turistaság és Alpinizmus. Félvászon kötés, kopottas állapotban.