https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Márai Sándor: Az igazi. Bp., 1941, Révai. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, ex libris bélyegzővel, névbejegyzéssel.
1
15971.

Márai Sándor: Az igazi. Bp., 1941, Révai. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, ex libris bélyegzővel, névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek. Bp., 1942, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, kissé sérüléssel a gerincen, kissé laza fűzéssel.
1
15972.

Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek. Bp., 1942, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, kissé sérüléssel a gerincen, kissé laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vörösmarty Mihály Összes Művei V. Drámai költemények. Budapest, é.n., Méhner Vilmos.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel.
1
15973.

Vörösmarty Mihály Összes Művei V. Drámai költemények. Budapest, é.n., Méhner Vilmos.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Insel Bücherei sorozat 5 kötete (Nr. 56., 95., 164., 559., 1027.): Ein kurzweilig lesen vom Till Ulenspiegel, Hans Holbein d. J. bildnisse, Chinesische Holzschnitte, Griechische Münze Siziliens, Meroitische Kleinkunst. Lipcse, Insel Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban, német nyelven. / Five pieces of the series of Insel Bücherei. Paperbinding, in German lanaguae.
1
15974.

Insel Bücherei sorozat 5 kötete (Nr. 56., 95., 164., 559., 1027.): Ein kurzweilig lesen vom Till Ulenspiegel, Hans Holbein d. J. bildnisse, Chinesische Holzschnitte, Griechische Münze Siziliens, Meroitische Kleinkunst. Lipcse, Insel Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban, német nyelven. / Five pieces of the series of Insel Bücherei. Paperbinding, in German lanaguae.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balázs Béla: Az utolsó nap. Dráma négy felvonásban. Modern Könyvtár. Gyoma, é.n. Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói szakadozott papírkötésben.
1
15975.

Balázs Béla: Az utolsó nap. Dráma négy felvonásban. Modern Könyvtár. Gyoma, é.n. Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói szakadozott papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Viharos-Gerő Ödön: Két világban I-II. (Egy kötetben.) Bp., 1905, Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
1
15976.

Viharos-Gerő Ödön: Két világban I-II. (Egy kötetben.) Bp., 1905, Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szemere György: Magyarország Amerikában. Humoros regény. A képeket rajzolta Édes Gyula. Bp., 1907, Rákosi Jenő Budapesti Hirlap Ujságvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel, foltos borítóval, laza fűzéssel, foltos lapokkal.
1
15977.

Szemere György: Magyarország Amerikában. Humoros regény. A képeket rajzolta Édes Gyula. Bp., 1907, Rákosi Jenő Budapesti Hirlap Ujságvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel, foltos borítóval, laza fűzéssel, foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jo van Ammers-Küller: Madame X. Napoleon korának nagy kalandornője. Fordította Sándor Imre. Bp., é.n., Béta. Kiadói kissé sérült gerincű félvászon-kötés, de egyébként jó állapotban.
1
15978.

Jo van Ammers-Küller: Madame X. Napoleon korának nagy kalandornője. Fordította Sándor Imre. Bp., é.n., Béta. Kiadói kissé sérült gerincű félvászon-kötés, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Endre: A magunk szerelme. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,120+2 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kissé kopott, a gerince szakadt, hiányos, a könyvtest elvált a borítótól, és a ketté vált.
1
15979.

Ady Endre: A magunk szerelme. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,120+2 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kissé kopott, a gerince szakadt, hiányos, a könyvtest elvált a borítótól, és a ketté vált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 288 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott kopottas egészvászon-kötés, ceruzás-tollas aláhúzásokkal, intézményi bélyegzővel.
1
15980.

Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 288 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott kopottas egészvászon-kötés, ceruzás-tollas aláhúzásokkal, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Friedrich Kraft, Peter Blanchard: Neuer Plutarch, oder kurze Lebensbeschreibungen der berühmtesten Männer un Frauen aller Nationen von den ältesten bis auf unsere Zeiten. Erster Band. Pest, 1815, C. A. Hartleben, 1 t.+ VI+312 p.+8 t. Korabeli egészbőr kötés, kissé viseltes, kopottas, foltos borítóval, foltos lapokkal, német nyelven./ Leather-binding, the cover is worn, and spotty, and the pages are spotty. in German language.
1
15981.

Friedrich Kraft, Peter Blanchard: Neuer Plutarch, oder kurze Lebensbeschreibungen der berühmtesten Männer un Frauen aller Nationen von den ältesten bis auf unsere Zeiten. Erster Band. Pest, 1815, C. A. Hartleben, 1 t.+ VI+312 p.+8 t. Korabeli egészbőr kötés, kissé viseltes, kopottas, foltos borítóval, foltos lapokkal, német nyelven./ Leather-binding, the cover is worn, and spotty, and the pages are spotty. in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fa Nándor: A Szent Jupát 700 napja. Bp., 1988, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
15982.

Fa Nándor: A Szent Jupát 700 napja. Bp., 1988, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse