Blaskó Mária: Multvári leányok. Márton Lajos rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói foltos, kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
Radó Oszkár, Sivó Róbert: Kincsem, Aranyos, Imperial és a többiek... A lovassport krónikája. Bp., 1966, Sport. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
Alexy E(lza): A siker és a boldogulás titka. Budapest, é.n., Magyar Könyvkiadó. Tizedik. Kiadói papírkötés, kissé szakadt papírborítóval, ceruzás aláhúzásokkal, egy-két oldal sarkán szamárfülekkel.