Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

Robinson Crusoe kalandos története. Az ifjsúsága számára átdolgozta Zempléni P. Gyula. Bp.-Bécs, é.n.,Deubler József. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, három színes illusztrációval, megviselt állapotban, kopottas borítóval, az utolsó lap szakadt, csak három illusztrációval.
16259.

Rufpreis:
800 HUF

Jolsvai András: Apák és fiók. Bp., 1999, Univesitas. Kiadói papírkötés.
16260.

Rufpreis:
1 000 HUF

16261.

Rufpreis:
1 200 HUF

16262.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

5 kötet Nyíró József műveiből. Mádéfalvi veszedelem, Isten igájában, A sibói bölény, Havasok könyve, Halhatatlan élet. Bp., 1936-1941, Révai. Kiadói halinakötés, változó, többnyire megviselt állapotban.
16263.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16264.

Rufpreis:
800 HUF

16265.

Rufpreis:
2 000 HUF

16266.

Rufpreis:
1 000 HUF

16267.

Rufpreis:
1 000 HUF

16268.

Rufpreis:
1 600 HUF

16269.

Rufpreis:
1 600 HUF

16270.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF