Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

16139.

Rufpreis:
1 000 HUF

16140.

Rufpreis:
1 000 HUF

16141.

Rufpreis:
1 400 HUF

16142.

Rufpreis:
1 400 HUF

16143.

Rufpreis:
1 000 HUF

16144.

Rufpreis:
800 HUF

16145.

Rufpreis:
800 HUF

16146.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dóczi Lajos: Vegyes párok. Színmű. Budapest, 1889, Ráth Mór. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
16147.

Rufpreis:
1 600 HUF

16148.

Rufpreis:
800 HUF

16149.

Rufpreis:
1 200 HUF

George Tabori:  A köd mögött. Bp. 1947. Anonymus. Hozzá a kissé sérült papír védőborító.
16150.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF