https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 416
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
965206
16139
296
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.
Das Lot is nicht erreichbar
1458065
16140
296
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Varsányi István: Lengyel-magyar, magyar-lengyel kisszótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1958-1959, Terra. Kiadói egészvászon kötés, kissé megviselt borítóval, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, szakadozott melléklettel.
Das Lot is nicht erreichbar
1464581
16141
296
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Katona József: Bánk bán. Pest,1862, Heckenast. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1464774
16142
296
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Der Baum der Liebe. Liebesseufzer auf Neuruppiner Bilderbogen. Szerk.: Riedel, Lisa - Hirte, Werner. Berlin, 1982, Eulenspiegel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1468801
16143
296
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Shakespeare: Hamlet, Dán királyfi. Fordította Arany János. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 203 p. Kiadói aranyozott félvászon kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1468411
16144
296
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Die Minnesinger in Bildern der Manessischen Handschrift. Lipcse, é. n., Insel Verlag. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1321329
16145
296
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Szerk.: Toldy Ferenc. 5. kiad. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv. 211 p + 3 rézmetszetű képpel. Eredeti papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1426749
16146
296
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Karinthy Frigyes: Színház. Karinthy Frigyes munkái VIII. Budapest, é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, picit laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1426871
16147
296
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dóczi Lajos: Vegyes párok. Színmű. Budapest, 1889, Ráth Mór. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval. 1361541
16148
296
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kosztolányi Dezső: Ember és világ. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott művei VI. Budapest, É.N., Nyugat Kiadó és Irodalmi R.t. Kiadói félvászon kötés, 310 p. A gerince javított!
Das Lot is nicht erreichbar
1511956
16149
296
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Aláírt példány! Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel. A szerző által aláírt példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1450490
16150
296
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
George Tabori: A köd mögött. Bp. 1947. Anonymus. Hozzá a kissé sérült papír védőborító.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse