Simonov, Konstantin: Zhivie i mertvie. 1-3. köt. Moszkva, 1977, Sovyetskiy pisatel'. Vászonkötésben, jó állapotban. / Cloth binding, in good condition.
Vegyes irodalmi könyvtétel, 3 db: Kortárs magyar írók kislexikona. 1959-1988. Szerk.: Fazekas István. Bp., 1989, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Vajda György Mihály, Pál József: A világirodalom története évszámokban. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Dr. Berencz János: Verne kislexikon. Bp., 1997, Kossuth Nyomda Rt. Pallas Stúdiója - Atticus Antikvárium és Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
O. Nagy Gábor: Magyar szólások és közmondások. Bp., 1976, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Csáky Károly Emmanuel gróf váczi megyés püspök. 1900-1910. Vác, 1911, Pestvidéki Nyomda. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötéssel, a borítója foltos, a gerince kissé sérült, a lapok kissé foltosak.