Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 416
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1560235
15995
296
Kisbán Kázmér: Német juhászkutya. h. n., 1996, Elek és Társa Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Leszármazási táblával.
1515321
15996
296
Ujváry Zoltán: Menyecske a kemencében. Világjáró palóc adomák és huncutságok. Budapest - Debrecen, 1986, Európa - Alföldi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1464238
15997
296
Wohlfart Zoltán: Az újholdas nyári napforduló pogány kori emlékei Felcsíkon. Kopjafa helyett. Bp., 2005, Magyar Ház Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
1515332
15998
296
Kalmár Zoltán - Makara György: Ehető és mérges gombáink. Bp., 1955, Művel Nép. Félvászon kötésben, jó állapotban. 1515233
15999
296
Prinz Gyula: Európa városai. Pécs - Budapest, 1923, Danubia (Tudományos gyűjtemény 1.). Papírkötésben, jó állapotban.
1464241
296
Sassy Csaba: 28-as könyv. 3. köt. Miskolc, 1940, Fekete Pál és társai. Kicsit kopott tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1515341
16001
296
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Bp., 1948, Magyar Téka. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1556870
16002
296
Krausz Tivadar: Hazakutatás. avagy "Krausz elvtárs mi van a fiókban?" 1980-1990. Budapest, 1991, Széphalom Könyvműhely. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
1440285
16003
296
1457402
16004
296
G. Réthy Pál: Versenysakk (versenyjátszmák, elemzések). Bp., 1943, Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.
1457277
16005
296
Zuboly könyve. Dr. Bányai Elemér válogatott munkái. Összeáll.: Mikes Lajos.Bp., 1916, Budapesti Újságírók Egyesülete. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban. 1576931
16006
296
Diethard Setzl: Spirituális Gyógyítás. Az atlantiszi kristályszebészek hagyománya nyomán 1. kötet. Az alapok. Bp., 2007, Bioenergetic Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF