Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

Francis Brett-Young: Med. univ. Dr. Bradley. Fordította Ruzitska Mária. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15983.

Rufpreis:
1 000 HUF

15984.

Rufpreis:
1 000 HUF

Török Sándor: Egy kis kertet szerettem volna. Bp., 1979, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15985.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Nyugati magyar esszéírók antológiája 1986. Vál., szerk.: Borbándi Gyula. Bern, 1986, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15986.

Rufpreis:
1 000 HUF

15987.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kötő József: A színház fanatikusa. Senkálszky Endre életregénye. Kolozsvár, 2004, Korunk Baráti Társaság - Komp-Press Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15988.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy Károly: Háromnegyed évszázad a zene szolgálatában. Bakonyi Béla abaújszántói zenetanár életútja és munkássága. Abaújszántó - Miskolc - Ózd, 1996, Pedagógusok Szakszervezete Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Alapszervezeteinek Szövetsége. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
15989.

Rufpreis:
1 200 HUF

[Szentimrényi Imre:] [A zene története, különös tekintettel a magyar és magyarországi zenére.] [Bp.], [é. n.], [szerzői]. Félvászon kötésben, címlapja hiányzik.
15990.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bibliográfia a magyar országgyűlésről, a képviselőkről és a képviselők választásáról. Összeáll.: Soltész István. 2001. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15991.

Rufpreis:
1 200 HUF

15992.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

15993.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gvadányi József: Badalai quártélyozás. Budapest-Beregszász, 1999, Minerva Műhely. Reprint kiadás. Kiadói papírkötésben.
15994.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF