Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

Vegyes zenei témájú könyvek, 4 db:  Liszt Ferenc életének regénye. Bp., 1979, Zeneműkiadó. Átkötött egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.  Passuth László: A mantuai herceg muzsikusa. Bp., 1957, Zeneműkiadó. Kiadói félvászon-kötés. Franz Werfel: Verdi. Bp., 1979, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Ambrózy Ágoston: Borostyán. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
16103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Szentiványi Dezső: Bankdiktatúra és a zsidókérdés. Bp., 1939, Centrum Kiadóvállalat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16104.

Rufpreis:
1 600 HUF
34

Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete ... Bp., é. n., Hornyánszky. Díszes, kopott vászonkötésben.
16105.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvtétel: a Szépirodalmi Könyvtár 3 kötete, a Pantheon kiválasztottak 2 kötete, stb., átnézésre érdemes, összesen 14 db, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban
16106.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rátonyi Róbert: Az operett csillagai I. Bp., 1967, Színháztudományi Intézet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16107.

Rufpreis:
1 000 HUF

Müller Péter: Varázskő. Pécs, 2008, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált! Jó állapotban.
16108.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16109.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16110.

Rufpreis:
1 000 HUF

16111.

Rufpreis:
1 200 HUF

16112.

Rufpreis:
2 000 HUF

16113.

Rufpreis:
6 000 HUF

16114.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF