https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 416
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1335296
16091
296
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rostand Edmond: A samárjai asszony. Evangéliumi játék három képben. Budapest, 1907, Franklin-Társulat. Foltos , illusztrált kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1320210
16092
296
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
William Shakespeare: Téli rege. Fordította: Kosztolányi Dezső. Bp., én. Genius. 207 p. Kiadói, gerincén enyhén sérült félbőrkötésben. Könyvtári példány volt.
Das Lot is nicht erreichbar
1050719
16093
296
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1286323
16094
296
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Eötvös József összes regényei. A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.Voinovich Géza előszavával. Budapest, 1937, Révai. 328+535+536+326 p. Egybekötve, Kissé kopottas, foltos, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1287204
16095
296
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Koós Hutás Gergely: Örökség I-II. Bp., 1943, Koós H. G. Kiadói kopottas papírkötésben. Dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1084798
16096
296
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Antal: Magyar-e a cigányzene? Bp., 1937, szerzői kiadás. 19p. Nyomtatta Kner Izidor könyvnyomdája Gyomán. Kissé szakadt papírkötésben 1362896
16097
296
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csoóri Sándor: A tizedik este. Budapest, 1980, Magvetői Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kiadói borítóban. 1410144
16098
296
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Az én népem. Budapest, 1936, Révai. Kiadói félhalina kötés, jó állapotban. 1427654
16099
296
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Halassy-Nagy József: Ember és világ. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas egészvászon kötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1319060
16100
296
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
820308
16101
296
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Múlt és jövő Zsidó kulturális antológia Bp., 1988.
Das Lot is nicht erreichbar
1361785
16102
296
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
László Zsigmond: Liszt Ferenc és az orosz zene. Bp., 1955, Magyar-Szovje Társaság. Készült 2000 példányban. Félvászon kötésben, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse