https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Genius kis lexikona. Nyolcszáz képpel és harminckét műmelléklettel. Bp., 1933, Genius. Kiadói foltos egészvászon kötés, laza fűzéssel, kissé sérült kötéssel.
1
16211.

Genius kis lexikona. Nyolcszáz képpel és harminckét műmelléklettel. Bp., 1933, Genius. Kiadói foltos egészvászon kötés, laza fűzéssel, kissé sérült kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hugo Victor: A nevető ember I-IV. Fordította: Németh Andor. Bevezetéssel ellátta Benedek Marcell. Az Ismertető tanulmányt írta Pünkösti Andor. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.
1
16212.

Hugo Victor: A nevető ember I-IV. Fordította: Németh Andor. Bevezetéssel ellátta Benedek Marcell. Az Ismertető tanulmányt írta Pünkösti Andor. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hugo Victor: Izlandi Han I-II. Egy halálraitélt utolsó napja. Claude Gueux. Fordította: Németh Andor, Csillay Kálmán, Sztrokay Kálmán. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.
1
16213.

Hugo Victor: Izlandi Han I-II. Egy halálraitélt utolsó napja. Claude Gueux. Fordította: Németh Andor, Csillay Kálmán, Sztrokay Kálmán. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
John Buchan: A fekete császár. Fordította Dr. Turchányi Tihamér. Azary Prihoda Alajos eredeti rajzaival. Bp., 1922, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kiadói viseltes illusztrált papír védőborítóban. Jó állapotban.
1
16214.

John Buchan: A fekete császár. Fordította Dr. Turchányi Tihamér. Azary Prihoda Alajos eredeti rajzaival. Bp., 1922, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kiadói viseltes illusztrált papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar szólástár. Szólások, helyzetmondatok, közmondások értelmező és fogalomköri szótára. Főszerkesztő: Bárdosi Vilmos. Bp., 2003, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
1
16215.

Magyar szólástár. Szólások, helyzetmondatok, közmondások értelmező és fogalomköri szótára. Főszerkesztő: Bárdosi Vilmos. Bp., 2003, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar szókincstár. Rokon értelmű szavak, szólások és ellentétek szótára. Főszerkesztő: Kiss Gábor. Bp., 1999, Tinta. Második kiadás. Kiadói műbőrkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
1
16216.

Magyar szókincstár. Rokon értelmű szavak, szólások és ellentétek szótára. Főszerkesztő: Kiss Gábor. Bp., 1999, Tinta. Második kiadás. Kiadói műbőrkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Retorikai lexikon. Szerk.: Adamik Tamás. Pozsony, 2010, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.
1
16217.

Retorikai lexikon. Szerk.: Adamik Tamás. Pozsony, 2010, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tolcsvai Nagy Gábor: Idegen szavak szótára. Bp., 2007, Oriris. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
1
16218.

Tolcsvai Nagy Gábor: Idegen szavak szótára. Bp., 2007, Oriris. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tótfalusi István: Magyarító szótár. Idegen szavak magyarul. Bp., 2011, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
1
16219.

Tótfalusi István: Magyarító szótár. Idegen szavak magyarul. Bp., 2011, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Kálmán válogatott költeményei. Bevezetéssel ellátta Endrődi Sándor. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, 1902, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, picit kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
1
16220.

Tóth Kálmán válogatott költeményei. Bevezetéssel ellátta Endrődi Sándor. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, 1902, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, picit kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Barát Endre: Védőbeszéd. Budapest, 1939, Viktória Kiadás. Kiadói papír kötésben.
1
16221.

Barát Endre: Védőbeszéd. Budapest, 1939, Viktória Kiadás. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szegedi István: Boldogság elé. Uj versek. Bp., 1921, Pfeifer F. biz. 64 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
1
16222.

Szegedi István: Boldogság elé. Uj versek. Bp., 1921, Pfeifer F. biz. 64 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse