https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Zilahy Lajos: Szépanyám. Színmű három felvonásban. Bp., [1943], Athenaeum. Átkötött korabeli egészvászon-kötés, az eredeti borítót egy részét az elülső borítóra kasírozták. Hegedűs Rózsának, Hegedűs Sándornak és Hegedűs Loránt írók hugának az érdekes bejegyzésével.
1
16187.

Zilahy Lajos: Szépanyám. Színmű három felvonásban. Bp., [1943], Athenaeum. Átkötött korabeli egészvászon-kötés, az eredeti borítót egy részét az elülső borítóra kasírozták. Hegedűs Rózsának, Hegedűs Sándornak és Hegedűs Loránt írók hugának az érdekes bejegyzésével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Petőfi Társaság Antológiája. Bp., 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel.
1
16188.

A Petőfi Társaság Antológiája. Bp., 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herczeg Ferenc: Arany Szárnyak. Színmű három felvonásban, egy előjátékkal. Bp., 1944, Uj Idők Irodalmi Intézet Rt. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval. Első kiadás. A szerző által dedikált példány.
1
16189.

Herczeg Ferenc: Arany Szárnyak. Színmű három felvonásban, egy előjátékkal. Bp., 1944, Uj Idők Irodalmi Intézet Rt. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval. Első kiadás. A szerző által dedikált példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Paul de Kruif: Az éhség legyőzői. Fordította Zilahy Miklós. Bp., é.n., Pantheon. Korabeli egészvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső oldalra kasírozták, egy-két helyen ceruzás aláhúzással, kissé laza fűzéssel, ex libris-szel.
1
16190.

Paul de Kruif: Az éhség legyőzői. Fordította Zilahy Miklós. Bp., é.n., Pantheon. Korabeli egészvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső oldalra kasírozták, egy-két helyen ceruzás aláhúzással, kissé laza fűzéssel, ex libris-szel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Hegedűs Sándor: Ikaros. Dráma három felvonásban.+ A rab. Fantasztikus dráma három felvonásban. (Egybekötve.) Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 63+56 p. Átkötött egészvászon-kötés.  A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány.
1
16191.

Hegedűs Sándor: Ikaros. Dráma három felvonásban.+ A rab. Fantasztikus dráma három felvonásban. (Egybekötve.) Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 63+56 p. Átkötött egészvászon-kötés. A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Hegedüs Sándor: Egy daxli naplója. Bp.,1939, Singer és Wolfner. Átkötött kissé foltos egészvászon-kötés, beragasztott újságcikkel, ex libris-szel. A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány.
1
16192.

Hegedüs Sándor: Egy daxli naplója. Bp.,1939, Singer és Wolfner. Átkötött kissé foltos egészvászon-kötés, beragasztott újságcikkel, ex libris-szel. A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
9
 
Bernard Shaw: Man and Superman. A comedy and philosophy. London, é.n. [1913], Constable&Company Ltd., 92 p. Átkötött egészvászon-kötés, angol nyelven, ex libris-szel./ Linen-binding, in English language.
1
16193.

Bernard Shaw: Man and Superman. A comedy and philosophy. London, é.n. [1913], Constable&Company Ltd., 92 p. Átkötött egészvászon-kötés, angol nyelven, ex libris-szel./ Linen-binding, in English language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Korabeli kissé kopottas kartonált papírkötés, pár lap széle kissé foltos, ajándékozási sorokkal. A szerző által aláírt.
1
16194.

Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Korabeli kissé kopottas kartonált papírkötés, pár lap széle kissé foltos, ajándékozási sorokkal. A szerző által aláírt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hodossy Gida: Válogatott költeményei. Bp., 1936, "Pátria". Korabeli kissé viseltes kartonált papírkötés, ex libris-szel. Ajándékozási sorokkal.
1
16195.

Hodossy Gida: Válogatott költeményei. Bp., 1936, "Pátria". Korabeli kissé viseltes kartonált papírkötés, ex libris-szel. Ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gobineau gróf: A reneaissance. Történelmi jelenetek. II. kötet. Fordította, előszóval és jegyzetekkel ellátta Dr. Székely István. Bp., 1904, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel.
1
16196.

Gobineau gróf: A reneaissance. Történelmi jelenetek. II. kötet. Fordította, előszóval és jegyzetekkel ellátta Dr. Székely István. Bp., 1904, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hermann Sudermann: Es lebe das Leben. Drama in fünf Akten. Stuttgart-Berlin, 1902, J. G. Cotta'sche Buchhandlung. Dritte Auflage. Átkötött egészvászon-kötés, német nyelven. Navratil Dezső fül-orr gégész orvos névbejegyzésével, és felesége Hegedűs Rózsa ex libris-szel./ Linen-binding, in German language.
1
16197.

Hermann Sudermann: Es lebe das Leben. Drama in fünf Akten. Stuttgart-Berlin, 1902, J. G. Cotta'sche Buchhandlung. Dritte Auflage. Átkötött egészvászon-kötés, német nyelven. Navratil Dezső fül-orr gégész orvos névbejegyzésével, és felesége Hegedűs Rózsa ex libris-szel./ Linen-binding, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Francis Watson: Medici Katalin élete és kora. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, foltos gerinccel laza fűzéssel, Medici Katalin beragasztott fotójával, fekete-fehér képekkel illusztrálva, ex libris-szel,.
1
16198.

Francis Watson: Medici Katalin élete és kora. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, foltos gerinccel laza fűzéssel, Medici Katalin beragasztott fotójával, fekete-fehér képekkel illusztrálva, ex libris-szel,.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse