https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Byron: Mazeppa. Gyoma, 1917, Kner Izidor  kiadása. Kosztolányi Dezső fordítása. Könyvkötői kemény papírkötés, 43 p. Első kiadás! A címlapot Divéky József rajzolta. A gerince sérült, hiányos.
1
16163.

Byron: Mazeppa. Gyoma, 1917, Kner Izidor kiadása. Kosztolányi Dezső fordítása. Könyvkötői kemény papírkötés, 43 p. Első kiadás! A címlapot Divéky József rajzolta. A gerince sérült, hiányos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Verlaine: Versek - Poésies. Poezis Kétnyelvű Kiadása. Szily Ernő fordítása. Budapest, É.N., Poézis. 1000 számozott példányból a 36. sz. példány. Fűzött papírkötés, 126 p. A kiadói papírborítója hiányzik. A borítója kissé foltos, kopott. Pár lap sarka gyűrött.
1
16164.

Verlaine: Versek - Poésies. Poezis Kétnyelvű Kiadása. Szily Ernő fordítása. Budapest, É.N., Poézis. 1000 számozott példányból a 36. sz. példány. Fűzött papírkötés, 126 p. A kiadói papírborítója hiányzik. A borítója kissé foltos, kopott. Pár lap sarka gyűrött.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nádai Pál: Asszonyi pompa. Dankó Ödön rajzaival. Bp., 1926. ,,Világirodalom". 154 p. Korabeli kissé viseltes egészvászon-kötésben
1
16165.

Nádai Pál: Asszonyi pompa. Dankó Ödön rajzaival. Bp., 1926. ,,Világirodalom". 154 p. Korabeli kissé viseltes egészvászon-kötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kleist, Heinrich von: Amphitryon. Vígjáték Moliere nyomán. Fordította Szabó Lőrinc. Bp., 1939, Singer és Wolfner. 97 p. Kiadói papírborítóban. Körülvágatlan példány.
1
16166.

Kleist, Heinrich von: Amphitryon. Vígjáték Moliere nyomán. Fordította Szabó Lőrinc. Bp., 1939, Singer és Wolfner. 97 p. Kiadói papírborítóban. Körülvágatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gotthold Ephraim Lessing: Barnhelmi Minna vagy A katonaszerencse. Vígjáték. Ford. Kazinczy Ferencz. Bp., 1889, Franklin. 1 t.  215 l. 12 t. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1
16167.

Gotthold Ephraim Lessing: Barnhelmi Minna vagy A katonaszerencse. Vígjáték. Ford. Kazinczy Ferencz. Bp., 1889, Franklin. 1 t. 215 l. 12 t. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lóránth László: Helyszíni közvetítés. Bp., é.n., Bibliotéka. 45 p. Kiadói papírkötésben. Rácz Vali színésznőnek dedikált példány!
1
16168.

Lóránth László: Helyszíni közvetítés. Bp., é.n., Bibliotéka. 45 p. Kiadói papírkötésben. Rácz Vali színésznőnek dedikált példány!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lóránth László: Vidám filozófia. Bp., 1938, Bibliotéka. 47 p. Kiadói papírkötésben. Rácz Vali színésznőnek dedikált példány!
1
16169.

Lóránth László: Vidám filozófia. Bp., 1938, Bibliotéka. 47 p. Kiadói papírkötésben. Rácz Vali színésznőnek dedikált példány!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Mark Twain: Tamás urfi kalandjai. Átdolgozta Zigány Árpád. Ifjusági Könyvtár 2. Budapest, , Pallas Irodalmi és Nyomdai RT. Kiadói keménypapír kötés, 183 p.  A borítója kopott, a gerince sérült.
1
16170.

Mark Twain: Tamás urfi kalandjai. Átdolgozta Zigány Árpád. Ifjusági Könyvtár 2. Budapest, , Pallas Irodalmi és Nyomdai RT. Kiadói keménypapír kötés, 183 p. A borítója kopott, a gerince sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bartalus István Gyertyánffy István (szerk.): Négyesdalok zsebkönyve. Férfi énekkarok anthologiai gyűjteménye. Budapest,(1887, Engelmann et Mülberg.Félvászon kötésben, közepes állapotban.
1
16171.

Bartalus István Gyertyánffy István (szerk.): Négyesdalok zsebkönyve. Férfi énekkarok anthologiai gyűjteménye. Budapest,(1887, Engelmann et Mülberg.Félvászon kötésben, közepes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rózsa Dezső: A látásbeli (vizuális) emlékezőtehetség a nyelvoktatásban. Bp., KMENY: 20p.
1
16172.

Rózsa Dezső: A látásbeli (vizuális) emlékezőtehetség a nyelvoktatásban. Bp., KMENY: 20p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sós Endre-dr. Szinetár Ernő: Mi vár a nőre az uj középkorban? Két előadás. Budapest, , Periszkóp Kiadás, 32 p. Kiadói fűzött papírkötés. Ajándékozási sorokkal. Felvágatlan példány.
1
16173.

Sós Endre-dr. Szinetár Ernő: Mi vár a nőre az uj középkorban? Két előadás. Budapest, , Periszkóp Kiadás, 32 p. Kiadói fűzött papírkötés. Ajándékozási sorokkal. Felvágatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Elizabeth Barrett Browning: Portugál Szonettek. Máté József fordítása. Budapest, 1936, Pantheon-Kiadás, Kner-nyomda, 2+44+1+11 p.+1 t. Kiadói tűzött papírkötés, megviselt állapotban, foltos borítótval, sérült kötéssel. Készült 500 példányban.
1
16174.

Elizabeth Barrett Browning: Portugál Szonettek. Máté József fordítása. Budapest, 1936, Pantheon-Kiadás, Kner-nyomda, 2+44+1+11 p.+1 t. Kiadói tűzött papírkötés, megviselt állapotban, foltos borítótval, sérült kötéssel. Készült 500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse