Laczkó Márta: Diáklányok. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója elvált a könyvtesttől, a borító és a gerinc szakadozott.
A. Verley: Egy dacos kislány története. Fordította Csetényi Erzsi. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban.
Gyöngyössy Istvánné: Angol nyelv a vendéglátásban, az idegenforgalomban és a kereskedelemben. Haladóknak. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
Fekete István: Zsellérek. Bp., é.n. [1939], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel, de belül jó állapotban. Első kiadás.
Edgar Allan Poe: Az arckép. A fekete macska. Monumenta Literarum II. sorozat 10. szám. Angolból fordította Mikes Lajos. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 21 p. Kiadói papírkötés, a borítója szakadozott, megviselt, de belül jó állapotban.Megjelent 600 példányban.
A Nibelung-ének és a Frithiof-monda I-II. Fordította Szász Károly, és Győry Vilmos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kissé kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült az I. kötet gerince, volt könyvtári példány, intézményi bélyegzőkkel.
Márai Sándor: Napló (1943-1944). Márai Sándor munkái. Bp., 1945, Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
Gróf Vay Sándor Munkái I-X. A VI. kötet hiányzik, csak kilenc kötet. Gergely Imre, Heyer Artur, Hegedűs László, Neogrády Antal, Udvary Géza, rajzaival. I. A régi világból. 200+2 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. II. Amikor még postakocsin jártak. 198+2 p. +15 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik. III. Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. 195 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. IV. A királyné poétája. 193p. + 12 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. V. Udvari dámák leveleiből. 192 p.+11 t. A könyvből négy illusztráció hiányzik. VII. A Palatinus huszárok. 198 p.+14 t. VIII. Erzsébet királynéról és más krónikás feljegyzések. 198 p.+ 10 t. A könyvből hat illusztráció hiányzik. IX. Elpusztult urak. 201 p. + 16 t. X. Ősökről-Unokáknak. 206 l. 16 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik. Bp., é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, egy-két kisebb sérüléssel, egy-két kisebb kopással, de alapvetően jó állapotban.
Kisfaludy Sándor Minden Munkái VI. kötet Budapest, 1892, Franklin-Társulat. Negyedik kiadás.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásokkal a borító és a gerinc sarkain. Jó állapotban. Töredék kötet.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.