https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Laczkó Márta: Diáklányok. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója elvált a könyvtesttől, a borító és a gerinc szakadozott.
1
16247.

Laczkó Márta: Diáklányok. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója elvált a könyvtesttől, a borító és a gerinc szakadozott.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A. Verley: Egy dacos kislány története. Fordította Csetényi Erzsi. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban.
1
16248.

A. Verley: Egy dacos kislány története. Fordította Csetényi Erzsi. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Agnes Harder: Bobi története. Fordította Csetényi Erzsi. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., (1935), Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, hiányos hátsó borítóval, egy-két lapon kisebb hiánnyal.
1
16249.

Agnes Harder: Bobi története. Fordította Csetényi Erzsi. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., (1935), Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, hiányos hátsó borítóval, egy-két lapon kisebb hiánnyal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gyöngyössy Istvánné: Angol nyelv a vendéglátásban, az idegenforgalomban és a kereskedelemben. Haladóknak. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
1
16250.

Gyöngyössy Istvánné: Angol nyelv a vendéglátásban, az idegenforgalomban és a kereskedelemben. Haladóknak. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Budai László: Angolul. Kevés szóval. Bp.,1992, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
1
16251.

Dr. Budai László: Angolul. Kevés szóval. Bp.,1992, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fekete István: Zsellérek. Bp., é.n. [1939], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel, de belül jó állapotban. Első kiadás.
1
16252.

Fekete István: Zsellérek. Bp., é.n. [1939], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel, de belül jó állapotban. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balassa József: A magyar nyelv szótára II. kötet. Budapest, 1940, Grill Károly. Átkötött félvászonkötés. Jó állapotban.
1
16253.

Balassa József: A magyar nyelv szótára II. kötet. Budapest, 1940, Grill Károly. Átkötött félvászonkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Edgar Allan Poe: Az arckép. A fekete macska. Monumenta Literarum II. sorozat 10. szám. Angolból fordította Mikes Lajos. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 21 p. Kiadói papírkötés, a borítója szakadozott, megviselt, de belül jó állapotban.Megjelent 600 példányban.
1
16254.

Edgar Allan Poe: Az arckép. A fekete macska. Monumenta Literarum II. sorozat 10. szám. Angolból fordította Mikes Lajos. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 21 p. Kiadói papírkötés, a borítója szakadozott, megviselt, de belül jó állapotban.Megjelent 600 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Nibelung-ének és a Frithiof-monda I-II. Fordította Szász Károly, és Győry Vilmos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kissé kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült az I. kötet gerince, volt könyvtári példány, intézményi bélyegzőkkel.
1
16255.

A Nibelung-ének és a Frithiof-monda I-II. Fordította Szász Károly, és Győry Vilmos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kissé kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült az I. kötet gerince, volt könyvtári példány, intézményi bélyegzőkkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Márai Sándor: Napló (1943-1944). Márai Sándor munkái. Bp., 1945, Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
1
16256.

Márai Sándor: Napló (1943-1944). Márai Sándor munkái. Bp., 1945, Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gróf Vay Sándor Munkái I-X. A VI. kötet hiányzik, csak kilenc kötet. Gergely Imre, Heyer Artur, Hegedűs László, Neogrády Antal, Udvary Géza, rajzaival.   I. A régi világból. 200+2 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. II. Amikor még postakocsin jártak. 198+2 p. +15 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik. III. Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. 195 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.  IV. A királyné poétája. 193p. + 12 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.  V. Udvari dámák leveleiből. 192 p.+11 t. A könyvből négy illusztráció hiányzik.  VII. A Palatinus huszárok. 198 p.+14 t.  VIII. Erzsébet királynéról és más krónikás feljegyzések. 198 p.+ 10 t. A könyvből hat illusztráció hiányzik.   IX. Elpusztult urak. 201 p. + 16 t.  X. Ősökről-Unokáknak. 206 l. 16 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik.   Bp., é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, egy-két kisebb sérüléssel, egy-két kisebb kopással, de alapvetően jó állapotban.
1
16257.

Gróf Vay Sándor Munkái I-X. A VI. kötet hiányzik, csak kilenc kötet. Gergely Imre, Heyer Artur, Hegedűs László, Neogrády Antal, Udvary Géza, rajzaival. I. A régi világból. 200+2 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. II. Amikor még postakocsin jártak. 198+2 p. +15 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik. III. Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. 195 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. IV. A királyné poétája. 193p. + 12 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. V. Udvari dámák leveleiből. 192 p.+11 t. A könyvből négy illusztráció hiányzik. VII. A Palatinus huszárok. 198 p.+14 t. VIII. Erzsébet királynéról és más krónikás feljegyzések. 198 p.+ 10 t. A könyvből hat illusztráció hiányzik. IX. Elpusztult urak. 201 p. + 16 t. X. Ősökről-Unokáknak. 206 l. 16 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik. Bp., é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, egy-két kisebb sérüléssel, egy-két kisebb kopással, de alapvetően jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kisfaludy Sándor Minden Munkái VI. kötet Budapest, 1892, Franklin-Társulat. Negyedik kiadás.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásokkal a borító és a gerinc sarkain. Jó állapotban. Töredék kötet.
1
16258.

Kisfaludy Sándor Minden Munkái VI. kötet Budapest, 1892, Franklin-Társulat. Negyedik kiadás.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásokkal a borító és a gerinc sarkain. Jó állapotban. Töredék kötet.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse