Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

16199.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hegedüs Loránt: Kossuth. Bp.,1928, Magyar Cobden Szövetség, 21 p. Cobden könyvtár 28. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) hugának Hegedűs Rózsának példánya volt.
16200.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ifj. Hegedűs Sándor: Vesztett Csata. Bp., 1906, Rákosi Jenő. Átkötött egészvászon-kötés. A szerző hugának Hegedűs Rózsának az ex libris-szével, és névbejegyzésével.
16201.

Rufpreis:
2 000 HUF

16202.

Rufpreis:
3 000 HUF

16203.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes nyelvészeti könyvtétel, 3 db:  Antti Sovijärvi: Über die Phonetischen Hauptzüge der Finnischen und der Ungarischen Hochsprache. Ural-Altaische Bibliothek. Wiesbaden, 1956, Otto Harrassowitz. Kiadói tűzött papírkötés, felvágatlan, német nyelven. Ural.Altaische Jahrbücher. XXIV. Heft 1-2.  Szerk.: Julius von Farkas. Wiesbaden, 1952, Otto Harrassowitz. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült borítóval, ragasztott gerinccel, német nyelven.  Ural.Altaische Jahrbücher. XXV. Heft 1-2.  Szerk.: Julius von Farkas. Wiesbaden, 1953, Otto Harrassowitz. Kiadói papírkötés, német nyelven. Jó állapotban.
16204.

Rufpreis:
1 200 HUF

A magyar legújabb kor lexikona. Szerk.: Rátki Zoltán, Strazimir Oszkár. Bp., 1932, Magyar Legújabb Kor Lexikona. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
16205.

Rufpreis:
1 200 HUF

16206.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Pesti Hírlap Lexikona. [Bp.], [1937], [Pesti Hírlap]. Kissé kopott vászonkötésben, az elején tíz oldal hiánnyal.
16207.

Rufpreis:
800 HUF

16208.

Rufpreis:
800 HUF

16209.

Rufpreis:
1 200 HUF

Babarczi Schwartzer Ottó: "Csák." Vörösmarty Mihály Téboly-alakja. Budapest, 1890, Hornyánszky Viktor, 70 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
16210.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF