https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 416
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1426859
16031
296
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bánóczi József: Kisfaludy Károly és munkái I. Budapest, 1882, Franklin-Társulat. Kiadói sérült gerincű aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1320679
16032
296
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pünkösti Andor: Isten elzüllött gyermeke. Bp., 1933, Káldor. 125 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1183420
16033
296
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bosnyák Sándor (szerk.):A néphagyomány vonzásában. Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1219478
16034
296
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Juhász Béla, Farkas Pál: Ilona. Történelmi elbeszélés. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1429366
16035
296
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Eötvös József emlékbeszédei. (Pest, 1868, Ráth Mór), nyomtatott Holzhausen Adolfnál, Bécsben, 333 p. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés, a borítója kopott, a címlapja hiányzik, pár lap foltos, néhol ceruzás aláhúzásal.
Das Lot is nicht erreichbar
1457631
16036
296
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Blaskó Mária: Giling-galang. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1944, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, egészoldalas illusztrációkkal. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
961510
16037
296
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1443897
16038
296
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szántó György: Öt fekete holló. Budapest, é.n., Tibor Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, és borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1372032
16039
296
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Széchényi István: Magyar játékszínrűl. Budapest, 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1547584
16040
296
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bóta Gábor, Gervai András, Szigethy Gábor: Kállai. Bp., é.n., Budapest-Print. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1547575
16041
296
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Róbert: Volt egyszer egy Rátonyi. h.n., 1993, Telerádió Reklámszerkesztőség-ROKA-Ex. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1547573
16042
296
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Stieg Larsson: A tetovált lány. Millenium I. Bp., 2012, Animus. Kiadói papírkötés, filmes borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse