Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

16031.

Rufpreis:
1 000 HUF

16032.

Rufpreis:
1 000 HUF

16033.

Rufpreis:
1 000 HUF

16034.

Rufpreis:
800 HUF

16035.

Rufpreis:
5 000 HUF

Blaskó Mária: Giling-galang. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1944, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, egészoldalas illusztrációkkal. Jó állapotban.
16036.

Rufpreis:
1 200 HUF

16037.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szántó György: Öt fekete holló. Budapest, é.n., Tibor Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, és borítóval.
16038.

Rufpreis:
1 000 HUF

Széchényi István: Magyar játékszínrűl. Budapest, 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás. Jó állapotban.
16039.

Rufpreis:
1 000 HUF

16040.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sugár Róbert: Volt egyszer egy Rátonyi. h.n., 1993, Telerádió Reklámszerkesztőség-ROKA-Ex. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
16041.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stieg Larsson: A tetovált lány. Millenium I. Bp., 2012, Animus. Kiadói papírkötés, filmes borítóval.
16042.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF