Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel és borítóval, laza, kissé sérül fűzéssel, Gábor Pál ex libris-szével.
Komáromi János munkái sorozat 7 kötete, IV-VIII. és X-XI. kötetek. Bp., 1930, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopottas gerinccel, és borítóval, az egyik címoldal ragasztott.
H. G. Wells Művei sorozat 8 kötete: Világok harca. Marslakók a földön. Fordította Mikes Lajos. Második kiadás., Emberek a holdban. Fordította Mikes Lajos. Második kiadás., A püspök lelke. Fordította Tonelli Sándor., Krisztina Alberta apja I-III. Fordította Kiss Dezső, Az új Machiavelli I-II. Fordította Tonelli Sándor. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopottas gerinccel.
J. Ch. Andersen: Mesék. Rajzolta J. M. Szancer. Fordítota és átdolgozta Rab Zsuzsa. Warszawa, 1959, Nasza Ksiegarnia. Szövegközti fekete-fehér, és egészoldalas színes illusztrációkkal, Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott illusztrált papír védőborítóban, de belül alapvetően jó állapotban.
Mentes Zoltán: Baross Gábor emlékkönyv. Győr, 1998, Győr-Moson-Sopron Megyei Állami Közútkezelő Közhasznú Társaság. Kiadói kartonált papírkötésben. Készült 1000 példányban.
Özv. Báthory Nándorné: Asszonyi életművészet. Dr. Prohászka Ottokár Püspök előszavával. Bp., (1916), Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopottas boríróval.
cca 1903 Remekírók képes könyvtára sorozatból: Radó Antal (szerk.): Leopardi és Musset, Budapest, Lampel Róbert, képekkel. Kissé kopott illusztrált, dombornyomott egészvászon kötésben.