Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

16115.

Rufpreis:
3 000 HUF

16116.

Rufpreis:
1 600 HUF

16117.

Rufpreis:
1 000 HUF

16118.

Rufpreis:
4 000 HUF

16119.

Rufpreis:
800 HUF

16120.

Rufpreis:
1 000 HUF

16121.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Badics Ferenc: Gaál József élete és munkái. Budapest, 1881, Aigner Lajos. Átkötött félvászon kötés, kopottas, viseltes borítóval, foltos.
16122.

Rufpreis:
1 600 HUF

16123.

Rufpreis:
2 000 HUF

16124.

Rufpreis:
2 000 HUF

Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. Budapest, 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, a gerince kissé megtört, de egyébként jó állapotban.
16125.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hevesi József: A hesperidák kertje. Históriák a klasszikus világból. Bp., é.n., Dick Manó, 196 p. Korabeli félvászon kötés, az eredeti címlapja bekötve. Jó állapotban.
16126.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF