Vörösmarty Mihály Összes Művei V. Drámai költemények. Budapest, é.n., ... https://www.darabanth.com/de/296-Fernauktion/296.0/Erlesene-Lose-und-Sammlungen-der-Auktion/Bucher-Andere-kuriositaten~44/Vorosmarty-Mihaly-Osszes-Muvei-V-Dramai-koltemenyek-Budapest-en-Mehner-VilmosKiado~II1425361
1425361
15973
296
Rufpreis:
2 400 HUF 6,50 EUR , 7,50 USD
Beschreibung: Vörösmarty Mihály Összes Művei V. Drámai költemények. Budapest, é.n., Méhner Vilmos.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel.
: vörös_iván